Прийдешній тиждень для Водолія буде багатий на різноманітні події. Про це розповів гороскоп ь з 19 по 25 жовтня 2020 року. В ньому астрологи радять бути обережним в першу половину тижня. Також для Водолія складено таро прогноз на цей же період, який дає життєві поради, що можуть стати в пригоді.

Гороскоп на тиждень з 19 по 25 жовтня 2020 року для Водолія передбачає багатий на події час

Гороскоп на тиждень з 19 по 25 жовтня 2020 року для Водолія, а також таро прогноз на цей же період
Сповнений на події тиждень очікує на Водолія

Астрологи вважають, що у Водолія настав гарний період для вирішення юридичних питань. Прийдешній тиждень буде багатий на різноманітні події. У вирі активностей тижня, астрологи вказують на необхідність дотримуватися правил дорожнього руху – як водіям, так і пішоходам Водоліям. Тому що інакше може бути небезпека і для здоров’я, і для гаманця.

Небезпечний період для Водолія завершиться 23 жовтня. А кінець тижня взагалі прогнозується спокійним і розмірним.

На вихідні Водолій буде на хвилі оптимізму і натхнення. У людей цього знаку з’явиться бажання йти до своєї мети. Астрологи рекомендують самотнім Водоліям на вихідні шукати свою другу половинку – для цього настає вдалий час.

Таро прогноз на тиждень з 19 по 25 жовтня 2020 року для Водолія

Гороскоп на тиждень з 19 по 25 жовтня 2020 року для Водолія, а також таро прогноз на цей же період
Розклад з трьох карт старшого аркану для Водолія
  1. Перша карта розкладу «Сонце» говорить про успішний початок тижня. Але при цьому, карта застерігає: не можна втрачати пильність, щоб не пропустити цікаві пропозиції. Серед них можуть бути підходящі для Водолія.
  2. Середа тижня проходить під знаком карти «Пустельник» («Відлюдник»). Вона обіцяє успіх Водоліям, які займаються інтелектуальною роботою. Карта відриває розуміння того, що відбувається навкруги.
  3. На кінець тижня випала карта «Диявол». Карта  говорить, що Водолій може стати заручником свої бажань, якщо вони не співпадають з поставленою метою. Порада карти для Водолія: потрібно бути обережними, щоб не зробити помилки, які заведуть у глухий кут.

Запрошуємо до обговорення!