Астрологи радять цього тижня всім знакам Зодіаку очистити приміщення від негативної енергії. У свою чергу, гороскоп на тиждень з 19 по 25 жовтня 2020 року саме для Тільця дає пораду: більше уваги приділяти близьким. Таро прогноз на цей період передбачає позитивні зміни у житті.

Гороскоп на тиждень з 19 по 25 жовтня 2020 року для Тільця

"<yoastmark

Головна перепона для гармонічного часу цього тижня для Тільця – жадібність. Астрологи наполегливо рекомендує ділитися часом з близькими людьми. Також, якщо ж можливість, слід допомагати оточуючим. Буде корисно дарувати подарунки, приділяти увагу коханій людині, дітям, батькам. Можна здивувати вподобану людину незвичайним побаченням.

Для Тільця важливо навчитися думати позитивно, щоб навіть у скрутні часи бути в доброму гуморі і нести добро. Оточуючі люди обов’язково це оцінять.  Гарний настрій – це запорука нових прагнень і бажань. Це допоможе Тільцю зміцнити волю до перемоги, щоб змінити життя на краще.

Таро прогноз на тиждень з 19 по 25 жовтня 2020 року для Тільця

"<yoastmark

Три карти Таро розкладу на прийдешній тиждень дають рекомендації на початок тижня, середину і на вихідні.

Перша карта розкладу «Суд» передбачає на початок тижня звільнення Тільця від якихось складних справ чи негативних людей. Цю карто тарологи ще трактують, що з життя зникають всі неприємності і ситуації, які заважають особистому зростанню і розвитку.

Друга карта «Колесо фортуни» передбачає різкий поворот долі. Однак фахівці рекомендують не смикатися, тому що все заспокоїться без Вас. А Тілець побачить у якому напрямку рухатися далі.

На кінець тижня випала карта «Пустельник» («Відлюдник»), яка закликає Тільця трохи призупинитися. Усамітнення від справ і товариства дозволить зібратися з думками і силами. Це допоможе натспуни тиждень почати з нових звершень.

Запрошуємо до обговорення!