Гороскоп на тиждень для Стрільця з 19 по 25 жовтня 2020 року передбачає спад сил. Тому Вам слід бути обережними. Таро прогноз на тиждень дає важливі поради, які допоможуть пройти ці сім днів.

Гороскоп на тиждень для Стрільця з 19 по 25 жовтня 2020 року

На початку тижня Стрілець відчує нестачу енергії, а через це – сил. Астрологи застерігають: у понеділок і вівторок не виключено енергетичне виснаження. Тому в ці дні слід поберегтися. А вже з 21 жовтня ситуація почне покращуватися, що позитивно позначиться на всіх сферах життя Стрільця.

Через нестачу сил, перша половина тижня буде з проблемами в діловій сфері. Тому всі важливі справи і проекти краще перенести на другу частину тижня. Також, слід бути зваженими і не поспішати приймати серйозні рішення.

Таро прогноз на тиждень з 19 по 25 жовтня 2020 року для Стрільця

Карта «Сила» вказує на можливість оригінального підходу до справ, що дозволить досягти поставленої мети. Навіть у складні моменти, сила духу Стрільця дозволить впоратися з труднощами.

Карта «Мир»  у розкладі зазвичай вказує на здійснення мрій. За цією картою не можна боятися і ховатися, щоб не пропустити гарні можливості.

Карта «Місяць» символізує перехідний стан і зміни. У Стрільця може виникнути відчуття неправильного напрямку руху. І завдяки цьому представники цього знаку можуть задуматися, відмовитися від ілюзій, які нікуди не ведуть.

Запрошуємо до обговорення!