Гороскоп на тиждень з 19 по 25 жовтня 2020 року для Скорпіона передбачає сприятливі дні для кохання і особистого життя. Також таро прогноз на цей же період віщує подолання поточних проблем.

Гороскоп на тиждень з 19 по 25 жовтня 2020 року для Скорпіона

На прийдешньому тижні астрологи рекомендують Скорпіону прислухатися до своєї інтуїції. Підказки внутрішнього голосу допоможуть уникнути несподіваних ускладнень в особистому житті, фінансових негараздів і зриву планів. Цього тижня зорі і планети гороскопу Скорпіона не у найкращому розташуванні, тому можуть з1являтися дрібні неприємності.

Деяким представникам Скорпіона може здаватися. Що на них мало звертають увагу люди протилежної статі. Астрологи запевняють – це не так. Існує велика ймовірність того, що у самотніх представників знаку з’являться таємні прихильники. Порада Скорпіонам, які перебувають у стосунках: краще більше часу проводити зі своєю другою половинкою

Таро прогноз на тиждень з 19 по 25 жовтня 2020 року для Скорпіона

Початок і закінчення тижня будуть прекрасними. На середину тижня таро прогноз рекомендує зібратися з силами і все пройде добре.

Карта «Помірність» знаменує спокійний початок тижня для Скорпіона. Можна наводити лад у документах, спокійно спілкуватися з колегами і керівництвом. Сприятливий час, щоб налагодити стосунки у сім’ї.

Карта «Місяць» вказує, що Скорпіон не повинен дозволяти своїм страхами щбити Вас з пантелику. Зневіра в себе може принести неприємності і проблеми. Не слід допускати такого.

Карта «Мир», яка випала на кінець тижня в розкладі Таро, говорить, що Скорпіон може чудово впоратися з проблемами, які можуть виникати.

Запрошуємо до обговорення!