Поради астрологів виклав гороскоп на тиждень з 19 по 25 жовтня 2020 року для Риб і таро прогноз на цей же період. Астрологи рекомендують бути обачними у справах. Тарологи зробили розклад на картах старшого аркану, за яким у Риб передбачається досить сприятливий тиждень

Гороскоп на тиждень з 19 по 25 жовтня 2020 року для Риб

Гороскоп на тиждень з 19 по 25 жовтня 2020 року для Риб і таро прогноз на цей же період
Риби повинні сміливо дивитися у майбутнє

На прийдешньому тижні Рибам варто більше думати про майбутнє. А не мучити себе помилками минулого. Щоб досягти цього, можна скористатися духовними практиками, наприклад, читати афірмації на удачу. Спокійна реакція на конструктивну критику, допоможе Рибам переосмислити ситуацію і поставити перед собою нові завдання.

Астрологи рекомендують Рибам застосовувати трохи впертості і хитрощів, щоб отримати бажане. Але важливо правильно дозувати, щоб не відвернути від себе друзів і колег. Важливо пам’ятати, що у всьому потрібна міра. Фахівці радять Рибам дуже обережно підходити до справ, тому що планети і зорі у такому положенні, що вимагають гармонії і рівноваги у всьому.

Таро прогноз на тиждень з 19 по 25 жовтня 2020 року для Риб

Три  карти старшого аркану повідають, яким бачать прийдешній тиждень давні магічні карти Таро.

  1. Карта «Ієрофант» обіцяє Рибам успіх у навчанні. Ця карта відповідає за вміння зосереджуватися. Також вона говорить про відповідальність по зобов’язанням, що принесе заслужений результат.
  2. Карта «Суд» віщує Рибам в середині тижня гарні новини. Карта говорить про вирішення наболілих проблем і звільнення від сумнівів.
  3. Карта «Верховна жриця» відповідає за вміння збирати і аналізувати інформацію. Вміння помічати всі дрібниці допоможе правильно оцінити ситуацію і запланувати вірні кроки.

Запрошуємо до обговорення!