Гороскоп на тиждень з 19 по 25 жовтня 2020 року для Рака радить бути фізично активними. Таро прогноз на цей період для Рака віщує чудовий початок тижня, а завершення – гарним для роздумів.

Гороскоп на тиждень з 19 по 25 жовтня 2020 року для Рака

Гороскоп на тиждень з 19 по 25 жовтня 2020 року для Рака і таро прогноз на цей період
Гороскоп для Рака на тиждень

Прийдешнього тижня Раку слід допомагати слабким і нужденним. Треба бути поблажливим до тих, хто цього потребує. У діловій сфері – на роботі і у бізнесі, від Рака знадобляться рішучість і сила волі.

Прийдешній тиждень ідеальний час для Рака для фізичної активності. Дуже поталанить тим, хто займається спортом, фізичними вправами, тримає себе у гарній фізичній формі. Заняття у спортивному залі, гімнастика вдома або просто прогулянки на свіжому повітрі, допоможуть позбутися від негативу і агресії, що накопичилися.

Початок тижня чудово підходить для духовних практик, варто практикувати афірмації на успіх.

Астрологи вважають, що для Рака настав час налаштуватися на позитивну хвилю. Потрібно вірити в себе і для цього слід просто забути слова «я не вмію», «я не можу», «у мене не вийде». На шляху до успіху краще уникати грубості і жорстокості.

Таро прогноз на тиждень з 19 по 25 жовтня 2020 року для Рака

Гороскоп на тиждень з 19 по 25 жовтня 2020 року для Рака і таро прогноз на цей період
«Пустельник» в розкладі Таро для Рака радить зайнятися ообитими питаннями

Три карти Таро старшого аркану дають передбачення ймовірних ситуацій протягом цього тижня.

Перша карта розкладу «Закохані», віщує чудовий початок тижня для Рака, якщо не зволікати з прийняттям важливого рішення. Зроблений вибір наблизить Вас до особистого успіху.

Друга карта розкладу – «Пустельник» («Відлюдник») радить представникам Рака в середині тижня приділити час особистим питанням. Слід розібратися х тим, що тривожить і відволікає.

Остання карта розкладу таро на цей тиждень – «Башта», випала на кінець тижня. Ця карта радить Раку на вихідні подумати і позбутися ілюзій. Важливо припинити будувати повітряні замки, а приділити серйозну увагу дійсно важливим питанням.