Гороскоп і таро прогноз – це чудові помічники для тих, хто хоче передбачати майбутнє, щоб неприємності обходили стороною. Гороскоп на тиждень з 19 по 25 жовтня 2020 року для Овна описує основні тенденції найближчих семи днів. Таро прогноз для цього знаку на цей же період дає передбачення старовинних карт Таро у розкладі старшого аркану.

Гороскоп на тиждень з 19 по 25 жовтня 2020 року для Овна

Гороскоп на тиждень з 19 по 25 жовтня 2020 року для Овна і таро прогноз для цього знаку
Гороскоп для Овна на тиждень з 19 по 25 жовтня 2020 року

Головною темою тижня для Овна буде фінансова сфера життя. Астрологи зазначають, що ці питання почнуть проявлятися вже з самого ранку понеділка. Небесні світила сприятимуть активній роботі вже з самого ранку.

З четверга у житті Овна можуть виникнути суперечки і непорозуміння з близькими людьми. Зорі і планети принесуть труднощі у спілкуванні, тому краще не наполягати на своєму. Астрологи рекомендують навчитися йти на компроміси.  Овен у всьому повинен шукати баланс у всьому. Надмірність не принесе нічого доброго Овну, лише додаткові проблеми.

Таро прогноз на тиждень з 19 по 25 жовтня 2020 року для Овна

Гороскоп на тиждень з 19 по 25 жовтня 2020 року для Овна і таро прогноз для цього знаку
Карта «Сонце»

Три карти Таро розкладу старшого аркану прогнозують три періоди тижня – початок, середину і кінець

Перша карта розкладу — карта «Сонце» віщує чудовий початок тижня, коли все буде можливим для Овна. За цією картою Овен може як починати будь-які нові справи, так і набиратися сил для подальших досягнень.

Друга карта розкладу на середину тижня – «Правосуддя», закликає Овна до відповідальності. Дана карта вказує на те, що все, що буде сказано чи зроблено, позначиться на майбутньому. Якщо Овен буде не щирим або стане хитрувати, то дуже скоро йому доведеться працювати над помилками.

Остання карта розкладу на кінець тижня – «Сила» обіцяє Овну завершення періоду труднощів. За цією картою Овен може подолати всі перешкоди, якщо не буде боятися змін. Треба сміливо дивитися у своє майбутнє.

Запрошуємо до обговорення!