Корисні поради фахівці отримали представники Лева. Їх виклав гороскоп на тиждень з 19 по 25 жовтня 2020 року і таро прогноз на цей період. Завдяки рекомендаціям, Леву може дізнатися, як уникнути непорозумінь і добре провести найближчі сім днів.

Гороскоп на тиждень з 19 по 25 жовтня 2020 року для Лева

Гороскоп на тиждень з 19 по 25 жовтня 2020 року для Лева і таро прогноз на цей період
Поради астрологів на тиждень з 19 по 25 жовтня

З самого початку тижня, понеділка, Лев буде проявляти впертість. Якщо Леви не будуть давати оточуючим можливості домовитися, вони можуть втратити удачу. Астрологи наполегливо радять Леву пам’ятати про те, що необхідно йти назустріч людям, щоб не провокувати їх на негатив.

Гороскоп на тиждень рекомендує Леву не бути егоїстичними. Кожній людині в тій чи іншій мірі властиво думати про себе. Але не можна переходити межу, тому що це спровокує проблеми у сім’ї, в коханні. Егоїстична і пихата поведінка Лева принесе багато негативних емоцій в оточуючих і засмутить близьких людей..

Таро прогноз на тиждень з 19 по 25 жовтня 2020 року для Лева

Гороскоп на тиждень з 19 по 25 жовтня 2020 року для Лева і таро прогноз на цей період
Позитивний Таро прогноз має Лев на цей тиждень

Розклад карт Таро дає позитивний прогноз на прийдешній тиждень для Лева.

Перша карта розкладу «Колісниця» спонукає Лева вже з початку тижня не зволікати, а активно приступати до важливих справ. З цією картою представники Лева можуть зробити потужній ривок і потім насолоджуватися результатами.

Друга карта розкладу, яка випала н середину тижня, «Сила», допоможе правильно розподілити сили. Не варто розраховувати лише на фізичну активність. Карта закликає Лева вчиняти чесно, діяти обережно, щоб не зруйнувати свій імідж і не стати зайвим і співтовариствах.

На кінець тижня випала карта «Дурень» («Блазень»). Ця карта говорить, що не треба до всього відноситися надто серйозно. Леву треба зберігати спокій і гарний настрій.

Запрошуємо до обговорення!