Астрологи склали прогноз на тиждень з 18 по 24 лютого і прогнозують гарну вдачу людям творчих професій. Також, згідно гороскопу на тиждень, везіння буде з тими, хто запланував зміни сферу діяльності.

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 лютого 2019 року для Овна, Тільця і Близнюків

Овен

Тиждень для Овна буде просто чудовим, гарний настрій допоможе позитивно настроїти оточуючих. Це допоможе вирішити фінансові питання. Сімейні Овни можуть отримати приємні сюрпризи від молодших членів родини. Самотнім Овнам зорі обіцяють взаємність від людини, яка Вам подобається.

Тілець

Будь-які зміни в запланованому, погано впливатимуть на Тільця. Відновити душевний стан допоможуть члени родини і близькі друзі.

Близнюки

Дуже складний тиждень для Близнюків. Зорі категорично застерігають не ділитися ні з ким своїми планами з понеділка по п’ятницю: ні з близькими людьми, ні з друзями. Інакше Ви ризикуєте стати об’єктом насмішок. Зате на вихідні ваші бажання здійсняться, тому можете не приховувати свої мрії і плани.

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 лютого 2019 року для Рака, Лева і Діви

Рік

Ракам потрібно приділити найпильнішу увагу своєму здоров’ю. Уникайте фізичного перенавантаження, конфліктів і з’ясування стосунків. Старайтеся притримуватися звичайного свого розпорядку – будь-які зміни негативно вплинуть на Ваш стан. Відновити душевну рівновагу та гармонію Ракам допоможуть члени сім’ї та близькі люди.

Лев

Зорі дають Леву «карт-бланш» в професійній сфері. Леви можуть діяти на свій розсуд і нічого не боятися. На цьому тижні Левам буде все вдаватися. Зорі радять, щоб Ви не зациклювалися лише на своїх прибутках. Пам’ятайте, що інші люди теж мають право на повагу та фінансові блага.

Діва

На цьому тижні гороскоп прогнозує деякі події, які сильно можуть вплинути на Діву. Вас може здивувати близька людина своїм одкровенням,  діти – проявлять себе з незвичайної сторони. Зорі радять Дівам переглянути стосунки у сім’ї, можливо, Ви стали занадто егоїстичними.

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 лютого 2019 року для Терезів, Скорпіона і Стрільця

Терези

Цей тиждень Терези будуть у пориві натхнення. В особистому житті все буде складатися як найкраще, Вас люблять і цінують. Це позитивно вплине на самооцінку Терезів і Ви зможете вирішити всі проблеми швидко і ефективно. Дівчата-Терези можуть розраховувати на перспективне знайомство.

Скорпіон

Цей тиждень енергія буде переповнювати Стрільця. Зорі радять скористатися цим і вирішити давно відкладені питання. Самотні жінки-Скорпіони можуть розраховувати на зустріч з чоловіком, який Вас влаштує за всіма параметрами.

Стрілець

Живіть сьогоденням, не будуйте довгострокові плани на тиждень, вони не здійсняться. Тому що Всесвіт створює вібраціями певний дисбаланс. Можлива несподівана подорож. Зорі радять приділити час відпочинку.

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 лютого 2019 року для Козерога, Водолія і Риб

Козерог

Прагматичність стане девізом цього тижня для Козерогів. Вам потрібно бути розважливими, уникати невиправданих витрат. Не варто купувати непотрібні речі, інакше не уникнути сварки з близькою людиною. Ідеальний варіант — взагалі не витрачати на цьому тижні грошей без крайньої необхідності.

Водолій

Гороскоп рекомендує бути активними на цьому тижні. Водолії повинні діяти, не зважаючи на помилки, пам’ятайте – на помилках можна вчитися. Зорі допоможуть Вам.

Риби

Довгострокові плани краще відкласти на потім. Ретельно оберігайте свій особистий простір, навіть при спілкуванні з тими, кому ви повністю довіряєте. Включно до середи Ви можете стати жертвою зовнішніх обставин. Тому, не звертайте увагу на навколишнє і присвятіть час собі.

Сприятливі дні тижня: 20, 21 і 22 лютого 2019 року.