Астрологи складають гороскоп не лише для знаків Зодіаку, але й для днів тижня. Гороскоп на тиждень з 18 по 24 березня 2019 року розповість про особливості кожного дня та на що потрібно звернути увагу, щоб день пройшов вдало.

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 березня 2019 року: понеділок 18 березня

Понеділок буде днем чіткості і конкретики, коли відсутнє місце хитрощам. Всі крапки над «і» повинні бути розставлені. Зорі будуть сприяти цьому, спонукаючи людей отримати визначеність у хвилюючих їх питаннях. Це стосується і тих проблем, по яким однозначність видається просто неможливою.

Через такі тенденції, понеділок погано підходить для творчості, креативу, з’ясування відносин і будь-яких інших сфер, де немає готових відповідей.  Зате в області графіків, цифр, точних наук і конкретних рішень все обіцяє складатися більш ніж вдало.

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 березня 2019 року: вівторок 19 березня

В цей день не варто поспішати з прийняттям важливих і складних рішень, хоча зорі будуть схиляти до цього. Не потрібно поспішати втілювати в життя зненацька прийняте рішення. Сьогодні емоції будуть зашкалювати і переважувати логіку, так що ймовірність помилитися дуже велика. При цьому зірки у вівторок будуть схиляти до глобалізму, тому і помилки можуть виявитися «з розмахом».

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 березня 2019 року: середа 20 березня

Ідеальний день з точки зору організаційних питань – як щодо переговорів, так і вечірок з друзями. Все, що пов’язано з процесом планування і організації, буде вдалим і принесе максимальну віддачу. Також, це гарний день для впровадження нових ідей, пошуку та знаходження компромісів. Особливе задоволення цього дня принесе спілкування з близькою людиною – почуття будуть глибокі і гармонійні.

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 березня 2019 року: четвер 21 березня

Гарний день для особистих стосунків. Всесвіт загострить Ваші почуття. Якщо для кохання це добре, то для з’ясування стосунків – навпаки. Тому будьте обережні зі словами, не жартуйте, бо це може глибоко образити Вашого співрозмовника.

Сьогодні абсолютно безглуздо виправдовуватися і пояснювати оточуючим причини своїх вчинків — будь-які словесні аргументи будуть безсилі. Рішення сьогодні будуть прийматися серцем, а серцю потрібні не пояснення, а реальні почуття.

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 березня 2019 року: п’ятниця 22 березня

Сьогодні буде вирувати дух свободи і вільнодумства, що дозволить Вам мислити нестандартно. Скористайтеся цим, щоб легко вирішити ті проблеми, за які Ви навіть боялися взятися. Крім того, сьогодні Ваш гормональний сплеск досягне своєї вершини. Любовні імпульси особливо сильні, і вам буде дуже важко тримати їх під контролем.

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 березня 2019 року: субота 23 березня

День працелюбності і рутинної праці. Зорі радять важливі розмови сьогодні не вести, а перенести їх на інший час, бо буде важко знайти порозуміння і компроміси по болючих питаннях.

У стосунках з оточуючими, і особливо з коханою людиною, не потрібно приймати поспішні рішення. Підвищена вразливість (відмінна риса дня) може стати причиною погіршення відносин, прикрих конфліктів і непорозумінь.

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 березня 2019 року: неділя 24 березня

Цей день буде під знаком підвищеної активності, енергійності і цілеспрямованості. Це дозволить переробити та вирішити безліч справ у будь-яких сферах життя.

Але в такому стані підйому, важливо стежити за тим, щоб раціонально витрачати свої сили, не перевищуючи встановлений природою ліміт. Тому не забувайте протягом дня робити паузи для відпочинку: і фізичного, і емоційного.