Згідно астропрогнозу, який виклала Василина Володіна, її гороскоп на тиждень з 17 по 23 лютого 2020 року, передбачає неоднозначну енергетику планети і зірок. Досить складно буде тим людям, які не вміють планувати свій час і розставляти пріоритети. На життя всіх знаків Зодіаку вплине розворот Меркурія у ретроградний рух, про що розповіла Анжела Перл.

Гороскоп на тиждень з 17 по 23 лютого 2020 року для Овна від Василини Володіної

Дуже сприятлива для Овна буде енергетика планет і зірок у прийдешній тиждень. Головна порада астролога – налаштуватися на успіх і позитивну хвилю. Гармонія планет і зірок буде супроводжувати Овна з понеділка і по неділю. Це означає, що люди, народжені під сузір’ям Овна, можуть як продуктивно працювати, так і чудово відпочивати. Ви можете проводити час і на самоті, і у колі друзів. Гороскоп радить заздалегідь визначитися з планами на вихідні 22 і 23 лютого.

Гороскоп на тиждень з 17 по 23 лютого 2020 року для Тільця від Василини Володіної

Вже з понеділка багато представників Тільця відчують на собі неоднозначний вплив нічних світил. Вони спровокують прояви пороків і слабкостей людей цього знаку. Якщо позбутися пороків складно, то контролювати їх прояви цілком можливо. Саме цим гороскоп на тиждень радить займатися у ці сім днів лютого.

Астролог радить Тільцю утриматися від демонстрації своєї безкомпромісності і бажання домагатися матеріальних благ за всяку ціну. Краще зосередитися на особистому житті, в якому у представників Тільця буде набагато більше шансів на успіх. Ймовірне знайомство з приємною людиною, що може стати початком серйозних відносини з нею. У такі періоди все може відбуватися дуже швидко.

Гороскоп на тиждень з 17 по 23 лютого 2020 року для Близнюків від Василини Володіної

Згідно астропрогнозу, у Близнюків настає час, коли не можна залишатися на місці. Представникам цього знаку потрібно активно діяти, поки планети і зорі гороскопу на їх боці. Внутрішній стан і настрій будуть мати велике значенню у будні дні. На вихідні зорі і планети гороскопу Близнюків ввійдуть і дисонанс.

Щоб по-справжньому відпочити, гороскоп на тиждень для Близнюків радить відсторонитися від хатніх справ і приділити увагу собі. Вечір п’ятниці можна провести у спілкуванні у колі близьких і друзів. Або ж витратити сили на те, що заплановано на суботу. На вихідні бажання щось робити вдома може повністю полишити Близнюків.

Гороскоп на тиждень з 17 по 23 лютого 2020 року для Рака від Василини Володіної

Знаючи негативні риси свого характеру, Рак може намітити шлях до їх виправлення. Багато вважають, що дорослу людину вже не виправити. Але, якщо є бажання і устремління, то зорі вважають – все можливо. Головне – постаратися і докласти зусилля для цього.

У фінансовій сфері представники Рака повинні бути уважними до дрібниць, щоб не занадто багато витрачати грошей на непотріб.

В особистому життя, як попереджає гороскоп на тиждень для Рака, зорі і планети можуть випробувати стосунки на міцність. Тому Рак повинен бути готовим до непорозумінь з другою половинкою. Вам варто шукати шляхи вирішення проблеми, а не поглиблювати її. Не варто кричати чи вимагати чогось, ставити ультиматуми. Якщо Ви хочете зберегти свій союз, потрібно йти на компроміси.

Гороскоп на тиждень з 17 по 23 лютого 2020 року для Лева від Василини Володіної

Дуже сприятливий період в особистому житті очікує на Лева. Ті представники знаку, які перебувають у стосунках, можуть їх ще більше зміцнити. Самотні Леви мають сприятливий час для пошуку другої половинки. Для Вас важливо вірити в себе і бути оптимістом. У цьому можуть допомогти талісмани. Партнери по бізнесу і колеги частіше йтимуть назустріч, особливо якщо вони є представниками протилежної статі. Ближче до четверга і п’ятниці, 20-21 лютого, у Лева можливі неприємності через халатність і неуважність. Гороскоп на тиждень для Лева застерігає: не варто бути імпульсивними по відношенню до людей, з якими доводиться працювати.

Гороскоп на тиждень з 17 по 23 лютого 2020 року для Діви від Василини Володіної

Вже з понеділка три важливі якості характеру будуть важливими для Діви: далекоглядність, посидючість і адекватність. Це допоможе Діві мати нові досягнення на роботі, у бізнесі і у особистому житті. Гороскоп на тиждень для Діви передбачає продуктивний період. Це стосується і особистого життя.

У коханні Дівам допоможе їх розсудливість і бажання будувати щастя відразу для двох. Ці люди рідко думають тільки про себе. Але астролог застерігає: наприкінці тижня може раптово настати погіршення ситуації. Це зорі і планети дадуть про себе знати своїм негативним енергетичним зарядом. Діві не варто нічого міняти — потрібно просто перечекати бурю.

Гороскоп на тиждень з 17 по 23 лютого 2020 року для Терезів від Василини Володіної

Терезам варто на початку тижня провести прибирання, щоб позбутися негативної енергії у домівці. Езотерики вважають, що чи менше негативних емоцій, тим менше буде хвороб, негараздів і сварок. Гарний настрій для Терезів відкриє двері для нових, цікавих ідей, бажанню працювати і змінювати навколишнє.

Гороскоп на тиждень для Терезів радить не заганяти себе у жорсткі рамки і не обмежувати свою свободу. Життєлюбність Терезів повинна переважити негативні емоції від можливих невдач на роботі і у коханні. Це буде дуже яскравий і позитивний тиждень, навіть якщо щось піде не так, як планувалося раніше. Головне для Терезів у ці сім днів — продумати плани заздалегідь, щоб не ризикувати зайвий раз.

Гороскоп на тиждень з 17 по 23 лютого 2020 року для Скорпіона від Василини Володіної

Скорпіони повинні завершувати всі розпочаті справи. Гороскоп на тиждень для Скорпіона радить нічого не відкладати на потім, оскільки наприкінці тижня настрій нічних світил ще погіршиться. Вам варто оточити себе цікавими людьми і знайти нове джерело мотивації.

Талісман для Скорпіона буде допомагати як у фінансовій сфері, так і в особистому житті. Він допоможе зберегти гармонію у стосунках з другою половинкою. Також, талісман допоможе залучити допоможуть залучити нове кохання. Ще талісман допоможе, щоб заговорити з новою симпатією і познайомитися. Сміливість і відкритість — не найсильніші якості Скорпіонів, але на цьому тижні їм доведеться переступити через свої страхи.

Гороскоп на тиждень з 17 по 23 лютого 2020 року для Стрільця від Василини Володіної

Енергетика зірок і планет гороскопу цього тижня буде сприятливою для Стрільця. Спостережливість і впевненість у своїх силах допоможуть досягти успіху у фінансах. У домашніх справах ці якості також допоможуть, бо часу на прибирання і наведення ладу буде обмаль.

Гороскоп на тиждень для Стрільця не радить ставити собі якісь рамки в особистому житті. Це слушний час позбутися комплексів і думок про свою незначущість. Відчувати себе більш впевненим Стрільцю допоможуть покупки, зміна іміджу. Справити враження на оточуючих допоможуть життєлюбність і неприкритий оптимізм. Також не зайвою буде для Стрільця і ретельне планування, бо зараз не варто ризикувати.

Гороскоп на тиждень з 17 по 23 лютого 2020 року для Козерога від Василини Володіної

Астрологи радять Козерогу прибратися на початку тижня. щоб потім проводити час відпочинку у приємній обстановці. Енергетика людини річ непостійна і залежить від багатьох факторів. Але порядок навколо відіграє велике значення у створення позитивних хвиль. Ніякі дрібниці не зіпсують настрій, якщо слідувати своїм планам і залучати позитивне мислення.

Гороскоп на тиждень для Козерога радить бути пильним і не нехтувати дрібницями. Враховуючи природну спостережливість Козерога, це не повинно бути складно.

На вихідні представників цього знака Зодіаку можуть очікувати приємні позапланові зміни в кожній із сфер. Можна очікувати на добрі новини, які принесуть гарний настрій, зростання позитиву, надії та оптимізму.

Гороскоп на тиждень з 17 по 23 лютого 2020 року для Водолія від Василини Володіної

Зорі і планети можуть принести Водолію надмірну обережність цього тижня. іноді варто бути більш сміливим на шляху до своєї мети. Не треба сильно боятися зробити помилку, бо для Водолія як раз і настає такий час. Обережність – це добре, але цього тижня Водолію потрібно бути помірним у всьому. Невиправдані ризики не приведуть ні до чого хорошого. Але, якщо інтуїція буде підказувати Водолію, що прийшов час проявити активність, то краще діяти швидко і зухвало.

Водоліям також слід поменше спілкуватися з енергетичними вампірами. Взагалі, легковажне спілкування краще тимчасово обмежити, як і романтику, побачення. На цьому тижні варто зосередитися на роботі і бізнесі або на навчанні, адже планети посилять пам’ять і сприйнятливість до нової інформації. Також для Водолія не буде зайвою підвищена фізична активність.

Гороскоп на тиждень з 17 по 23 лютого 2020 року для Риб від Василини Володіної

Риби повинні відсторонитися від проблем, які їм нав’язують оточуючі. Гороскоп на тиждень для Риб рекомендує зосередитися на тому, що важливо саме для них. Ці сім днів тижня потрібно побути егоїстом, але без втрат для своєї репутації – все в міру. Тому що керівництво і колеги можуть засумніватися у щирості Рию, якщо Ви будете занадто багато думати про себе.

Надмірне занурення у себе і самолюбство Риб може спровокувати ревнощі у другої половинки. Але і самі представники цього знаку можуть підпасти під вплив цих же почуттів – ревнощів. Тому для Риб потрібно бути поміркованими у всіх сферах життя і знаходити золоту середину між власними потребами і бажаннями оточуючих.