На Повний Місяць 19 квітня гороскоп попереджає про різноманітні душевні хвилювання – від поганого настрою і невпевненості в собі, до приступів депресії. Астропрогноз на тиждень з 15 по 21 квітня 2019 року радить не проводити великих фінансових операцій, не купувати крупні речі, бути обережними у питаннях нерухомості.

Сприятливі дня тижня: 16 квітня (вівторок), 18 квітня (четвер), 21 квітня (неділя).

Гороскоп на тиждень з 15 по 21 квітня 2019 року для Овна, Тільця і Близнюків

Овен

На цьому тижні в Овна не виключено нове романтичне знайомство. Зорі радять більше спілкуватися з людьми.

В професійній сфері бажання швидко отримати прибуток, може призвести до нераціональної витрати сил в неперспективній справі.

В Овна може бути погіршення самопочуття: фізичний та емоційний стан будуть нестабільними. Можливі гормональний дисбаланс та висипи.

Тілець

Гороскоп на тиждень з 15 по 21 квітня радить Тільцям з понеділка по середу займатися особистими справами чи суспільно-важливими проектами. Вам не варто йти на поводу в емоцій, бо це може призвести до психосоматичних захворювань чи до неадекватної реакції на можливу загрозу.

Тиждень небезпечний для Тільця через можливі ілюзії і самообман. Тому Вам варто бути обережними, не приймати рішення зопалу, а тільки добре обміркувавши.

Близнюки

Зорі радять Близнюкам не зважати на думку оточуючих: Вам варто йти своїм шляхом і втілювати в життя свої плани.

Якщо Близнюки хотіли підвищення, потрібно бути готовим, що Ваше бажання здійсниться, але зовсім несподіваним чином.

Самопочуття Близнюків на цьому тижні буду залежати від способу життя: якщо здоровий – ніщо Вам не загрожує.

Гороскоп на тиждень з 15 по 21 квітня 2019 року для Рака, Лева і Діви

Рак

Раки будуть привертати увагу і через це Ваша внутрішня рівновага може бути порушена. Зорі застерігають Рака, щоб не ділився ні з ким своїми мріями і планами – не всі люди вміють зберігати таємниці.

Ділова активність на спаді, тому Рак захоче розслабитися. Не варто на цьому тижні приймати важливі і відповідальні рішення, щоб нічого не пропустити через свою розслабленість.

Самопочуття Рака буде на гарному рівні. Особливо, якщо Рак не буде кидатися в крайнощі то сідаючи на виснажливу дієту і проводячи важкі тренування, то йти на поводу апетиту і об’їдатися. Знайте міру і тримайте рівновагу.

Лев

Гарний тиждень в Лева в особистому житті – буде гармонія і взаєморозуміння.

В діловій сфері гороскоп також очікує на гарний тиждень – Леви можуть реалізувати себе. Якщо Ви розпоряджаєтесь чужими фінансами, на Вас очікує успіх.

Гарний імунітет і запас життєвої енергії, допоможуть Левам легко справлятися з усіма справами.

Діва

В Діви буде чудовий шанс налагодити своє особисте життя. Вам потрібно більше бувати на людях, відвідувати різні міроприємства, зав’язувати нові знайомства.

Діва повинна бути обережною з фінансами, бо може навіть не помітити, як витратить всі свої кошти.

Зорі радять Діві займатися здоров’ям, сходити в СПА чи до косметолога.

Гороскоп на тиждень з 15 по 21 квітня 2019 року для Терезів, Скорпіона і Стрільця

Терези

Напружений діловий тиждень очікує на Терези. Вам потрібно бути обачними: берегти здоров’я і залишатися пильними у спілкуванні. Дуже важливо приймати рішення, добре їх проаналізувавши і обміркувавши, особливо, якщо вони пов’язані з фінансами.

Якщо Терези працюють на себе – тим більше не можна розслаблятися, Вам потрібно сумлінно виконувати заплановане і тоді Ваш дохід зросте.

Скорпіон

Харизма, чарівність і магнетизм покажуть Скорпіона з найкращої сторони. Ви будете сповнені енергії і цілеспрямованості, що дасть Вам змогу виходити переможцем в різних життєвих ситуаціях.

У ділових питаннях велика ймовірність або втратити дохід, або збагатитися, не докладаючи особливих зусиль

Здоров’я буде нормальним, якщо не зловживати шкідливими звичками – це може відобразитися на серцево-судинній системі. Також, на цьому тижні Стрільцям варто зменшити фізичне навантаження.

Стрілець

Стрільцям доведеться приділити значний час сім’ї і домашнім справам. Бо, якщо Ви будете нехтувати родиною, це може вилитися у скандали і образи.

У четвер та п’ятницю Стрільцям не варто нічого нового планувати – можете втратити кошти. Якщо у Вас багато ідей, перенесіть їх реалізацію на наступний тиждень

На цьому тижні можливе загострення хронічних хвороб. Можливі проблеми зі шлунком і лімфатичною системою.

Гороскоп на тиждень з 15 по 21 квітня 2019 року для Козерога, Водолія і Риб

Козерог

На цьому тижні Козерог буде у центрі уваги, тому для Вас буде важливо спілкуватися з різними людьми. Знайомства і контакти можуть допомогти у вирішенні деяких складних задач.

У фінансовій сфері Козерога все буде стабільно, без якихось різких змін.

У Козерога гарний імунітет. Тому самопочуття повинно бути на високому рівні. Зорі радять приділити час профілактиці легеневих і бронхіальних хвороб.

Водолій

Не найкращий тиждень прогнозує гороскоп Водоліям: можливі інтриги на роботі і складнощі у спілкуванні з сусідами.

У фінансах можуть виникнути проблеми, якщо Водолій не підключить свій інтелект — від цього залежить матеріальне становище.

На цьому тижні Водоліям важливо зберігати енергію, бо вирішення поточних справ може забрати багато сил, чи пройти як по маслу. Зорі застерігають, щоб Водолій не втрапив в авантюри – можете сильно пожалкувати і підірвати своє психічне здоров’я.

Риби

Гороскоп на тиждень з 15 по 21 квітня закликає Риби вийти із тіні. Цей тиждень буде сприяти новим знайомствам і появі корисних контактів.

Контролювати і примножувати свої статки Риби зможуть лише доклавши значні зусилля через безліч дрібних перепон.

Хворобливі Риби можуть нездужати. Особливо це стосується тих Риб, хто вже хворіє: можливі загострення.