Астролог Василина Володіна склала гороскоп на тиждень з 13 по 19 травня 2019 року, в якому дала поради всім знакам Зодіаку як краще діяти, щоб покращити своє життя.

Гороскоп на тиждень з 13 по 19 травня 2019 року Василини Володіної для Овна

Овна будуть переслідувати дрібні негаразди, але  з якими Ви можете впортатися. Прийдешнього тижня Овнам буде краще братися тільки за перевірені справи і задачі. Не варто встрявати в авантюри і не надійні проекти.

Життєрадісність Овна буде піднімати настрій оточуючим, що налаштує всіх на позитив. Не варто боятися використовувати свою харизму в боротьбі за увагу протилежної статі. Особливо це стосується тих Овнів, хто шукає свою другу половинку.

Гороскоп на тиждень з 13 по 19 травня 2019 року Василини Володіної для Тільця

Перші два тижня можуть ознаменуватися фінансовими проблемними для Тільця, тому рішення доведеться приймати швидко. Домашня енергетика буде позитивно впливати на всіх Тільців, особливо на тих, хто працюють вдома.

В цілому – сприятливий тиждень очікується для Тільця що в діловій сфері, що в коханні. Астролог Василина Володіна передбачає, що з 13 по 19 травня зорі будуть сприяти Тільцям в усіх сферах життя, буде помітне зростання енергетичних сил.

Гороскоп на тиждень з 13 по 19 травня 2019 року Василини Володіної для Близнюків

Близнюки повинні бути дуже обачними і уважними у спілкуванні з незнайомими людьми. Бо багато з них, як і з кола знайомих, спробують скористатися результатами праці Близнюків. Якщо Ви будете делегувати свої повноваження і свою роботу комусь, це може погано закінчитися для Вашого проекту чи роботи в цілому.

На відміну від жіночого гороскопу на тиждень з 13 по 19 травня 2019 року, астропрогноз Василини Володіної радить Близнюкам бути активними у період з 15 по 18 травня. Відпочинок буде можливий тільки у наступну неділю, коли зірки переходять у більш спокійний стан.

Гороскоп на тиждень з 13 по 19 травня 2019 року Василини Володіної для Рака

Раки являються одним з найромантичніших знаків Зодіаку. Кохання завжди дарує радість і надію, що створює гарний настрій. Позитивний вплив на оточуючих людей, допоможе Раку перейти на наступний рівень спілкування як в справах, так і в особистій сфері.

Наприкінці тижня Рак може відчути ностальгію, але  з цим краще боротися, тому що налаштування зірок зараз на майбутнє, а не на минуле.

Гороскоп на тиждень з 13 по 19 травня 2019 року Василини Володіної для Лева

На прийдешньому тижні зорі будуть виказувати свою прихильність Левам. Але обережність все одно не завадить: із неприємних ситуацій Левам доведеться виплутуватись самостійно. Далекоглядним і врівноваженим Левам буде просто долати всі проблеми. Потрібно просто спокійно слідувати наміченим планам на цей тиждень.

Левам необхідно не забувати те, наскільки важливо допомагати оточуючим. Егоїстичні Леви можуть розгубити всіх друзів.

Гороскоп на тиждень з 13 по 19 травня 2019 року Василини Володіної для Діви

Дівам потрібно будь-якими чином уникати негативу, який може з’явитися у її думках. Також, варто уникати негативно налаштованих людей у Вашому оточенні, щоб не потрапити у центр чужого конфлікту.

На цьому тижні Діви можуть знайти примирення, прийняти вибачення чи вибачитись самим. Такими діями Ви припините ворожнечу, що безумовно, тільки позитивно вплине на ситуацію навколо Вас.

Гороскоп на тиждень з 13 по 19 травня 2019 року Василини Володіної для Терезів

На Терези в особистому житті може очікувати темна смуга. Але з середи енергетичні потоки зірок знову стануть прихильними і спокійними. Астролог радить Терезам старатися бути взірцем для свого оточення. Потрібно робити добрі справи, насолоджуватися спілкуванням з приємними людьми.

В діловій сфері Терезам варто трошки збавити темп і займатися рутинними справами.

Гороскоп на тиждень з 13 по 19 травня 2019 року Василини Володіної для Скорпіона

Амбіції Скорпіона можуть дуже нашкодити їм цього тижня – зорі позбавлять Вас удачі, якщо не прислухаєтесь. Вплив космосу в цілому буде досить позитивним, тому Скорпіону не варто очікувати на великі негаразди.

Згідно з астропрогнозом, Скорпіонам потрібно покладатися на свої сили і не пасувати перед труднощами. Що стосується відпочинку для Скорпіона, то найкращий спосіб релаксації і очищення від негативних думок — домашні справи, ремонт, прибирання або покупки.

Гороскоп на тиждень з 13 по 19 травня 2019 року Василини Володіної для Стрільця

Стрільцю прийшов час змінюватися, підлаштовуватися під потреби сьогодення. Всесвіт каже: щоб щось отримувати, треба вміти і віддавати. Іноді доводиться йти на поступки, як би це важко не було для самолюбства Стрільця – у Вас розпочався такий період поступок і компромісів.

На початку цього тижня можуть поширюватися різні чутки, але їм не варто вірити. Стрільці повинні довіряти лише фактами, а не пустим словам і чуткам. Не варто думати, що проблеми вирішаться самі собою — в справах, в коханні і в інших сферах від Стрільців знадобиться максимальна залученість.

Гороскоп на тиждень з 13 по 19 травня 2019 року Василини Володіної для Козерога

Козерогам необхідно звертати уваги на дрібниці, не упускати деталей, бо саме в них криється таємний зміст всього, що відбувається. Якщо Ви будете слідувати цим вказівкам, то Ви можете знайти відповіді на багато питань. Головною перешкодою в цьому може стати імпульсивність, тому Козерогам не варто зупинятися на півшляху, а йти до кінця.

Зорі будуть схильними до Козерога, Ви вірите в себе і це Вам допоможе.

Гороскоп на тиждень з 13 по 19 травня 2019 року Василини Володіної для Водолія

Водоліям астролог радить бути з усіма у гарних стосунках. Особливо це стосується коханої людини та родичів. Не ігноруйте їх прохання, приймайте участь у вирішенні сімейних проблем.

В діловій сфері Водоліям потрібно починати активно діяти, навіть, якщо немає конкретного плану – головне активність. В особистому житті можливі деякі негаразди, які легко нівелювати, якщо Водолій буде терплячим і уважним.

Гороскоп на тиждень з 13 по 19 травня 2019 року Василини Володіної для Риб

Риби повинні перестати звалювати на себе вирішення чужих проблем. Зорі радять спробувати змінювати своє відношення, щоб оточуючі не паразитували на Вашій доброті і чуйності. Для Риб важливо сконцентруватися на особистих справах, щоб уникнути непотрібних зіткнень інтересів, суперечок і різних думок.

Риби повинні будувати відносини з іншими людьми так, щоб справи протікали паралельно, не перетинаючись. В іншому випадку це може призвести до конфліктів і проблеми вибору. Постійні чвари і негаразди можуть стати причиною появи внутрішньої напруги у Риб, яке знизить працездатність і продуктивність в творчих справах.