Терези мають гороскоп на тиждень з 12 по 18 жовтня 2020 року. Астрологи передбачають успішний період у всіх сферах життя. Таро прогноз дає своє передбачення для Терезів. Карти старшого аркану пояснять, як краще вчиняти

Гороскоп на тиждень з 12 по 18 жовтня 2020 року для Терезів

В середині жовтня Терези супроводжує удача у всіх сферах життя. Більш того, зорі і планети наділять представників знаку умінням передбачати майбутнє. Дуже гарний час для Терезів, коли потрібно думати про перспективи, прагнути до набуття щастя. Взагалі, на прийдешньому тижні для минулого в житті Терезів просто немає місця.

Зорі допоможуть Терезам позбавитися від переживань і негативних емоцій. Щоб не занурюватися у смуток, астрологи радять не перебувати занадто довгий час на самоті, більше спілкуватися з близькими. Цілком можливо, що у Терезів з’являться нові прагнення у житті, нові захоплення і цілі. Підсвідомість Терезів очиститься від страхів і невпевненості.

Таро прогноз для Терезів на тиждень з 12 по 18 жовтня 2020 року

Три карти старшого аркану дають прогноз і поради Терезам на найближчі сім днів, як це зробив і гороскоп на тиждень

За картою «Імператор», яка випала першою в розкладі, Терези розпочнуть тиждень з нових перемог. Карта обіцяє удачу в діловій сфері. Але, щоб нічого не сталося, Терези повинні зберегти хорошу репутацію і діяти обдумано.

Друга карта розкладу —  «Верховна жриця», вказує Терезам на те, що в середині тижня не можна діяти поспішно. Якщо виникнуть тимчасові труднощі, то Терезам слід прислухатися до своєї інтуїції, щоб впоратися з дрібними негараздами.

Карта «Правосуддя» нагадує Терезам про важливість обдумувати кожен крок. За цією карткою за кожен вчинок Терези будуть або отримають винагороду, або — покарання. Порада карти для Терезів: треба діяти чесно, щоб потім не виконувати роботу над помилками.

Запрошуємо до обговорення!