Стрілець отримав пора дим фахівців, які виклав гороскоп на тиждень з 12 по 18 жовтня 2020 року і таро прогноз на цей же період. Для Стрільця передбачення на прийдешній тиждень сповнені оптимізму. Особливо, якщо представники цього знаку скористаються отриманою інформацією.

Гороскоп на тиждень з 12 по 18 жовтня 2020 року для Стрільця

Для Стрільця буде не складно цього тижня залучити у своє життя кохання, удачу і достаток. Для цього необхідно лише слідувати загальнойпринятим правилам. Зорі і планети найближчі сім днів перебувають на боці Стрільців. Вони суттєво посилять їх інтуїцію, подаватимуть різні приховані сигнали. Стрільці сповнені любові до життя, тому у них все вийде.

Нічні світила дадуть представникам цього знаку Зодіаку енергетичний захист від неприємних людей. Стрілець отримає підтримку в будь-якому починанні. Особливо це буде відчутно у понеділок, 12 жовтня, коли зорі допоможуть набути впевненості в собі. Представникам Стрільця важливо побороти свої примхи і намагатися підтримувати настрій на одному рівні. Внутрішня стабільність допоможе в прийнятті серйозних рішень.

Таро прогноз на тиждень для Стрільця з 12 по 18 жовтня 2020 року

Три карти Таро старшого аркану дають розклад, який отримав Стрілець на цей тиждень.

По карті «Відлюдник» («Пустельник») на початку тижня Стрілець повинен привести у гармонію свої почуття, щоб не стати заручниками власної необачності. Карта говорить про час, коли перед рішучим ривком, потрібно налаштуватися емоційно, щоб уникнути невірних рішень.

Друга карта в розкладі — «Закохані» — це картка необхідного вибору. Прийняте правильне рішення допоможе Стрільцю стати успішніше і залучити в життя позитивні зміни. Порада карти: не поспішати і оцінити обстановку, щоб не зайти в глухий кут.

Остання карта за даним розкладом —  «Смерть», говорить про закономірні зміни, які відбудуться у вихідні. За цією карткою Стрільці зможуть підвести риску, залишити позаду минуле, яке вже не має значення і встати на порозі нових відкриттів.

Запрошуємо до обговорення!