Цікавий період очікує на Риб з 12 по 18 жовтня 2020 року. Про це розповідає гороскоп на тиждень. Таро прогноз передбачає гарний початок тижня, в середині тижня карти Таро дають застереження, а вже до вихідних – Риби можуть отримати заслужену винагороду.

Гороскоп на тиждень з 12 по 18 жовтня 2020 року для Риб

Для Риб настає час, який ідеально підходить для навчання, прояви допитливості. Зорі і планети істотно поліпшать пам’ять представників цього знаку. Будуть допомагати у далеких поїздках ділового та особистого характеру. Події цього тижня можуть розвиватися дуже стрімко. Тому Риби повинні бути готовими до зміни планів.

У першій половині тижня варто очікувати поширення неприємних пліток і чуток. Ніякого істотної шкоди Рибам вони не завдадуть. Навпаки, якщо не реагувати на розмови за спиною дуже гостро, можна підвищити свій авторитет. Словесні перепалки краще залишити для іншого, більш відповідного часу.

Таро прогноз на тиждень з 12 по 18 жовтня 2020 року для Риб

Карти Таро дають можливість зазирнути у майбутнє. Завдяки порадам старших арканів, Риби мають змогу передбачати події і приймати вірні рішення.

  1. Карта «Імператриця» вказує на необхідність на початку тижня згадати про свої бажання і не баритися з їх втіленням у життя. Ця карта закликає Риб до гармонії, що важливо для душевної рівноваги і налагодження відносин з близькими родичами.
  2. За картою «Повішений», яка випала на середину тижня, Риби можуть зайти в глухий кут, якщо не будуть прислухатися до голосу розуму. За цією картою прийняття рішень має бути зваженим і обдуманим, інакше Риби ризикують своєю репутацією.
  3. Карта «Маг» обіцяє Рибам ближче до вихідних, успіхи в тій сфері життя, яку вони визначили, як пріоритетну.За цією карткою з’являється можливість досягти нових висот у кар’єрі, налагодити особисте життя, розібратися з фінансовим труднощами.

Якщо пам’ятати ці поради тарологів, тиждень для Риб мине позитивно.

Запрошуємо до обговорення!