Гороскоп на тиждень з 12 по 18 жовтня 2020 року вважає, що головне для Рака – зрозуміти, що для нього найважливіше. Таро прогноз на цей же час дасть поради давніх карт Таро щодо ймовірних подій.

Гороскоп на тиждень з 12 по 18 жовтня 2020 року для Рака

На цьому тижні небесні покровителі наділять Рака потужною енергетикою, подарувавши їм удачу, стійкість і впевненість у собі. Завдяки цьому, рак може стати більш успішним у будь-якій сфері життя. Проте астрологи застерігають Рака – важливо не тільки брати, а й вміти відмовлятися, якщо цього вимагають обставини.

Гороскоп на тиждень назвав найголовніше для Рака в ці сім днів: Ви повинні визначитися, що має найбільше значення для Вас. Це — сім’я чи робота. Разом з тим, астрологи підкреслюють, що прийдешній тиждень не підходить для лінощів і прокрастинації. Якщо віддатися на волю цих почуттів розслабленості, можна поплатися за це своєю удачею. Також астрологи не рекомендують Раку проявляти егоїзм.

Таро прогноз на тиждень з 12 по 18 жовтня 2020 року для Рака

Три карти старшого аркану дадуть рекомендації на прийдешній тиждень.

Карта «Помірність» закликає представників Рака у всьому притримуватися «золотої середини».Тобто Вам потрібно стернувати емоції і шукати внутрішню гармонію. Віднайшовши рівновагу, у Рака покращиться настрій і самопочуття. Позитивне налаштування допоможе на початку тижня гідно вийти зі складної ситуації.

Карта «Маг» закликає проявити ініціативність, саме так Рак може досягти нових звершень. За цією картою розкладу, не можна переховуватися за чиїмось спинами, інакше можна втратити перспективні можливості.

На кінець тижня розклад видав Раку карту «Диявол». Вона служить застереженням. Раку потрібно бути пильним, щоб не стати заручником своєї недалекоглядності через швидкоплинні примхи. Карта обіцяє успіх лише у тому випадку, якщо бути обережним і не піддаватися на провокації.

Запрошуємо до обговорення!