Гороскоп на тиждень з 12 по 18 жовтня 2020 року для Лева дав поради щодо роботи. Також, астропрогноз вказав, на що слід звернути увагу у сімейних відносинах. Таро прогноз на цей же період не лише дає передбачення ймовірних ситуацій, а й радить, як краще вчинити.

Гороскоп на тиждень з 12 по 18 жовтня 2020 року для Лева

Астрологи рекомендують Левам прагнути до внутрішньої рівноваги, до спокою. Досягти гармонії допоможе приємна домашня атмосфера. Щоб її зробити, треба не тільки провести генеральне прибирання, а й викинути старі і зламані речі, весь мотлох, що накопичився. Чистота в домі крім того, що надасть місце позитивній енергії, що допоможе перемогти негатив, створить затишну атмосферу для відпочинку. Гарний настрій і позитив дозволять Леву закріпити своє лідерство на роботі, доказати всім свою індивідуальність.

В особистих стосунках стосовно близьких Лев повинен проявляти доброту і великодушність. Цей тиждень – не той період, щоб демонструвати себелюбство і егоїзм. Астрологи не виключають, що Леву доведеться пожертвувати своїми інтересами заради другої половинки або близьких.

Самореалізація звичайно важлива для Лева, але цього тижня вона відійде на другий план.

Таро прогноз на тиждень з 12 по 18 жовтня 2020 року для Лева

Три карти старшого аркану розповідають, який прогноз дають карти Таро для Лева.

Карта «Пустельник» («Відлюдник») символізує тимчасову ізоляцію. За цією картою на початку тижня Лев матиме змогу виправити старі помилки. Буде корисно усамітнитися, щоб відновити сили, подумати про майбутнє і скласти план дій на найближчий час.

Карта «Місяць» говорить про подолання страхів, які заважають втілювати у життя давні плани. Ця карта вказує, що перший крок стане головним випробуванням. Але його обов’язково треба зробити, якщо Лев не хоче і далі перебувати у невизначеному стані.

На кінець тижня випала карта «Закохані» — це карта вибору, який Леву доведеться зробити самостійно. Щоб рішення було вірним, Лев повинен діяти без поспіху, слухати своє серце і не зважати на сторонніх людей.

Запрошуємо до обговорення!