Гороскоп на тиждень з 12 по 18 жовтня 2020 року для Діви зробить прогноз можливих подій. Також, в ньому викладені застереження і поради астрологів. Щотижневий таро прогноз для Діви містить рекомендації, завдяки яким прийдешній тиждень буде пройдено без втрат і проблем.

Гороскоп на тиждень з 12 по 18 жовтня 2020 року для Діви

На початку тижня небесні світила можуть активізувати темні сторони, негативні риси характеру Діви. Через що можуть виникати сварки і конфлікти у сім’ї, складнощі на роботі. Зопалу Діва може наговорити неприємних слів друзям і колегам. Якщо не слідкувати за собою, потім доведеться довго вибачатися за свою нестриманість. Найбільший ризик для Діви зіпсувати стосунки буде через пиху, зарозумілість і гордість. Діві краще не ризикувати і проявити максимум дипломатичності.

З середи, 14 жовтня, ситуація нормалізується, так що можна спокійно спілкуватися. Цього тижня зорі і планети допоможуть Діві боротися з комплексами. Тому астрологи рекомендують скористатися сприятливим моментом і працювати над собою, шукати гармонію. При цьому, не треба забувати і про відпочинок.

Таро прогноз на тиждень з 12 по 18 жовтня 2020 року для Діви

Поради старших арканів карт Таро можуть стати в пригоді Діві.

Карта «Маг» обіцяє Діві чудовий початок тижня, коли вони можуть обирати будь-який напрямок. За даною картою успіх приходить до тих, хто вміє не тільки добре і продуктивно працювати, але ще й вміє гнучко підлаштовуватися під обставини, легко змінюючи плани.

Карта «Іерофант» у даному розкладі для Діви символізує шляхетність і чесність. За нею Діва може прийти до перемоги, якщо буде неупереджено ставитися до всього, що відбувається навкруги. Удача буде з тим, хто займається важливою справою, не відволікаючись на дрібниці.

Карта «Помірність» означає необхідність стриманої поведінки. На вихідні представники цього знаку повинні відмовитися від імпульсивних рішень. Дотримуючись золотої середини, Діва значно швидше отримає бажане.

Запрошуємо до обговорення!