Популярний астролог Василина Володіна підготувала гороскоп на тиждень з 10 по 16 лютого 2020 року. В ньому вона дала поради всім знакам Зодіаку. Загальна рекомендація на прийдешній тиждень від Василини Володіної — займатись відновленням своєї енергетики. Тиждень буде сповнений протиріч через розташування планет і впливу Венери і Марсу.

Гороскоп на тиждень з 10 по 16 лютого 2020 року від Василини Володіної для Овна

Гороскоп на тиждень з 10 по 16 лютого 2020 року від Василини Володіної
Овен повинен проявляти ініціативу у справах і в особистому житті

Зорі і планети гороскопу вітають всі ініціативи в роботі, у хатніх справах, в особистому житті, які буде проявляти Овен. Представники цього знаку можуть присвятити час тим справам, які розпочали на попередньому тижні. При цьому Овен не повинен забувати і про поточні справи. Сила планет допоможе відкрити свої внутрішні можливості. Астролог радить Овну бути уважним до дрібниць, щоб уникнути непорозумінь.

Кінець тижня може видатися дещо нервовим. Щоб не переживати зайвий раз, для Овна краще притримуватися заведеного розпорядку дня.

У коханні пощастить і тим Овнам, хто вже в стосунках, і тим, хто ще поки знаходиться у пошуках своєї другої половинки. Розпочаті зараз стосунки, на думку Василини Володіної, можуть перерости в серйозний роман у найближчому майбутньому.

Гороскоп на тиждень з 10 по 16 лютого 2020 року від Василини Володіної для Тільця

Гороскоп на тиждень з 10 по 16 лютого 2020 року від Василини Володіної
Тілець може займатися творчістю

Для Тільця цього тижня буде корисно займатися творчістю та арт-терапією. Саме це дозволить підвищити енергетику. Астролог радить не сидіти без справ, навіть, якщо не буде настрою. На роботі і в діловій сфері отримати результат Тільцю допоможе їх вміння добиватися свого, посидючість і сила волі.

В середині тижня на Тільця можуть очікувати нові і приємні знайомства. Вони можуть бути успішними для розвитку романтичних стосунків.

На вихідні гороскоп на тиждень радить Тільцю полишити рутинні справи і розслабитися: зустрітися з друзями, провести час з коханою людиною. Астролог наполегливо радить Тільцям на ці вихідні не займатися звичайними домашніми справами – прибиранням, приготуванням страв. Краще провести вільний час у розвагах, щоб змінити обстановку. Це буде корисно для психологічної рівноваги Тільця.

Гороскоп на тиждень з 10 по 16 лютого 2020 року від Василини Володіної для Близнюків

Гороскоп на тиждень з 10 по 16 лютого 2020 року від Василини Володіної
Близнюки повинні пильнувати своє здоров’я

Близнюкам гороскоп на тиждень радить слідкувати за своїм самопочуттям і настроєм через вплив Венери. Представникам цього знаки не можна перевтомлюватися. У понеділок, 10 лютого і у суботу, 15 лютого, зорі і планети будуть перебувати у дисонансі. Тому у ці дні Близнюкам потрібно бути особливо уважними до себе.

Для Близнюків цього тижня не можна діяти спонтанно і необдумано. Також цього тижня краще не робити дорогих покупок і не витрачати гроші на те, в чому немає особливої потреби. Бажано допомагати близьким, друзям і колегам, якщо ті попросять підтримки. Будь-яке добро повернеться в майбутньому удачею для Близнюків.

Гороскоп на тиждень з 10 по 16 лютого 2020 року від Василини Володіної для Рака

Гороскоп на тиждень з 10 по 16 лютого 2020 року від Василини Володіної
Рак повинен прислухатися до свого внутрішнього голосу

Вже у понеділок, 10 лютого представникам знаку Рака знадобиться додаткова енергія через дисонанс планет і зірок. Допомогти в цьому може оберег. Астролог застерігає представників цього знаку: ніякого самокопання на початку тижня бути не повинно. За потреби, самоаналізом Рак може зайнятися на вихідні, коли планети стануть у більш гармонійне розташування на небосхилі.

Гороскоп на тиждень рекомендує Раку більше покладатися на інтуїцію, яка буде сильною цього тижня. І менше зажати на логіку і особистий досвід

Допомогти вирватися з полону апатії і невдач Рак може допомогти собі сам, а не поради родичів і друзів. Незважаючи на труднощі, на цьому тижні Раки досягнуть успіху в роботі і у фінансових справах. Головне — не ризикувати даремно і не влазити в авантюри.

Гороскоп на тиждень з 10 по 16 лютого 2020 року від Василини Володіної для Лева

Гороскоп на тиждень з 10 по 16 лютого 2020 року від Василини Володіної
Лев має надзвичайно сприятливий тиждень з 10 по 16 лютого 2020 року

Вкрай позитивний тиждень очікує на Лева з 10 по 16 лютого. Планети гороскопу Лева перебувають у повній гармонії протягом перших п’яти днів. На вихідні енергетика світил дещо ослабне, проте це не дуже позначиться на удачі. Якщо на суботу і неділю не заплановано ніяких справ, краще просто трохи розслабитися і змінити обстановку.

Будні дні ідеально підходять для справ у всіх сферах життя Лева. Гороскоп на тиждень радить займатися саморозвитком, купувати одяг, експериментувати з іміджем, подорожувати.

Понеділок і вівторок особливо сприятливі для публічних заходів, коли варто відвідувати багатолюдні місця. Наприкінці  тижня астролог радить Левам бути обережніше на дорогах. Дуже сильною буде інтуїція, якій варто довіряти у складних ситуаціях.

Гороскоп на тиждень з 10 по 16 лютого 2020 року від Василини Володіної для Діви

Гороскоп на тиждень з 10 по 16 лютого 2020 року від Василини Володіної
Діва повинна не роздмухувати конфлікти з другою половинкою

Діва відчує деякі проблеми в особистому життя. Гороскоп на тиждень радить утриматися від ескалації конфлікту, якщо він виник з другою половинкою. Тоді Діві буде простіше знайти порозуміння з коханою людиною.

На початку тижня Діві потрібно добре попрацювати на роботі і вдома. Представникам цього знаку астролог категорично забороняє лінуватися, якщо вони хочуть досягти максимальних результатів на роботі і у бізнесі. Для Діви вкрай необхідно кинути всі свої сили на реалізацію планів, тому що кращого часу для цього просто не знайти. Василина Володіна радить прислухатися до свого серця, якщо на шляху з’являться проблеми, які буде непросто вирішити.

Гороскоп на тиждень з 10 по 16 лютого 2020 року від Василини Володіної для Терезів

Гороскоп на тиждень з 10 по 16 лютого 2020 року від Василини Володіної
Терези повинні присвятити час близьким і тим, хто потребує допомоги

Представникам Терезів не можна переносити вирішення сімейних проблем. Гороскоп на тиждень вважає, що настав найкращий час для допомоги близьким. Мова йде як про матеріальну допомогу, так і про моральну підтримку. Зорі радять не залишати своїх близьких без уваги і турботи. Терези повинні більше часу проводити з ними цього тижня, проявляючи свої щирі почуття. Терезам, які знаходяться у пошуку другої половинки, може пощастить цього тижня.

Середина тижня буде сприятлива для Терезів у творчості, для нових покупок, пошуку мотивації і натхнення. Загалом тиждень з 10 по 16 лютого стане одним з найкращих і яскравих за останній період. Терезам вдасться повністю розкрити свій потенціал і досягти найкращих результатів в будь-якій справі.

Гороскоп на тиждень з 10 по 16 лютого 2020 року від Василини Володіної для Скорпіона

Гороскоп на тиждень з 10 по 16 лютого 2020 року від Василини Володіної
Скорпіону варто зосередитися на 1 або 2 важливих справах

Цього тижня Скорпіони можуть вчинити деякі неправильні кроки, але при цьому у них швидко вийде повернути все на правильний шлях. Головне — зберігати послідовність і не братися за всі справи відразу. Для Скорпіона краще встигнути зробити добре щось одне, ніж нахапатися багато справ і не завершити жодну з них.

Останні три дні тижня принесуть Скорпіонам багато приємних знайомства. Харизма і товариськість представників цього знаку буде на висоті. Проте, це не має значення, якщо Скорпіон не зможе подолати негатив. Тому Вам варто підняти собі настрій тим методом, який знаєте лише Ви.

В особистому житті самотнього Скорпіона можливий швидкоплинний роман. Однак гороскоп на тиждень радить не сумувати, бо так вирішили зорі і цим, можливо, врятували Вас від проблем.

Гороскоп на тиждень з 10 по 16 лютого 2020 року від Василини Володіної для Стрільця

Гороскоп на тиждень з 10 по 16 лютого 2020 року від Василини Володіної
Стрілець повинен займатися самоосвітою

У понеділок і вівторок, 10 і 11 лютого, гороскоп на тиждень радить Стрільцям допомагати тим, хто це потребує. Така безкорисна допомога позитивно позначиться на кармі і залучить удачу у життя.

Вівторок і середа можуть супроводжуватися для Стрільця певними проблемами через негативний стан нічних світил. Для представників цього знаку перше місце може посісти особиста вигода, що негативно позначиться на відносинах з оточуючими.

Для Стрільця цього тижня буде корисно займатися отриманням нових знань, ділитися ними з колегами і партнерами. Зосередитися на собі і свої справах краще наприкінці тижня. Також зорі рекомендують не розкривати завчасно своїх планів.

Гороскоп на тиждень з 10 по 16 лютого 2020 року від Василини Володіної для Козерога

Гороскоп на тиждень з 10 по 16 лютого 2020 року від Василини Володіної
Козерог не повинен допускати ревнощі

Тиждень з 10 по 16 лютого 2020 року прогнозується сприятливим для Козерога. Астролог Василина Володіна радить представникам цього знаку позитивно думати, більше мріяти. Вам не можна зосереджуватися на негативних думках і на словах недоброзичливо налаштованих до Вас людей. Будні дні тижня будуть активними і динамічними. А ось на вихідні на Козерога очікує розмірене і спокійне життя.

Козерогу варто прислухатися до інтуїції і уважно спостерігати за подіями навколо себе. Уважність в ці дні — кращий друг успіху, адже уважні люди знають в два рази більше за інших. Єдина проблема може очікувати Козерогів на вихідних. Йдеться про ревнощі, які можуть проявитися у самий непідходящий момент. Тому Козерог повинен проявити витримку.

Гороскоп на тиждень з 10 по 16 лютого 2020 року від Василини Володіної для Водолія

Гороскоп на тиждень з 10 по 16 лютого 2020 року від Василини Володіної
Девіз для Водолія на цей тиждень: ніякої фальші у стосунках

Енергетика планет і зірок для Водолія буде дуже нестабільною. Це позначиться на удачі: вона то приходить, то зникає. Можуть з’явитися неочікувані труднощі, які зіб’ють з пантелику і примусять хвилюватися.

Цей тиждень немов камінь спотикання для активних і динамічних Водоліїв. Він трохи сповільнить їх і змусить задуматися про життя. Не варто розцінювати це як проблему. Адже іноді дуже корисно зупинитися, подивитися на своє життя зі сторони, щоб зрозуміти, які існують негаразди. Це дозволить Водолію вирішити їх, а потім продовжити шлях з новими силами. У коханні Водолій повинен позбутися фальші.

Гороскоп на тиждень з 10 по 16 лютого 2020 року від Василини Володіної для Риб

Гороскоп на тиждень з 10 по 16 лютого 2020 року від Василини Володіної
Риби повинні бути уважними до отримуваної інформації

Представники знаку Риб цього тижня будуть дуже чутливими до критика і негативним відгукам оточуючих. Гороскоп на тиждень радить прислухатися до тих людей, кому Ви довіряєте.

Період з 10 по 16 лютого буде непростим, але у Риб все одно з’явиться шанс досягти успіху у справах і у коханні, тому що зірки будуть творчі і забезпечать їх удачею.

Рибам варто аналізувати інформацію, яку вони отримують. Адже навколо дуже багато просто інформаційного «мотлоху». Тому потрібно виокремлювати корисне і не зважати на «сміття».

Багато людей з оточення Риб можуть брехати, перекручувати факти. Якщо цього не помітити вчасно, можуть з’явитися проблеми. Також зорі і планети не радять Рибам наживати собі нових ворогів. Краще бути максимально чуйними і добрими, щоб нейтралізувати бажання людей ставити палки в колеса.