Астрологи склали гороскоп на тиждень з 10 по 16 грудня 2018 року, який прогнозує успіх для деяких знаків Зодіаку у сферах, пов’язаних з фінансами та матеріальними благами. Деяким знакам Зодіаку доведеться бути пильними з боргами. З понеділка Місяць буде знаходитися у фазі росту.

Гороскоп на тиждень з 10 по 16 грудня 2018 року для Овна, Тільця та Близнюків

Овен

Овни повинні тримати себе в руках і не проявляти імпульсивність, не піддаватись гніву, бо цем може стати причиною неприємностей. На початку грудня деяким представникам цього знаку може вписати подорож, пов’язана з роботою.

Тілець

Зорі позитивно впливають на перспективне планування Тільця – більшість ідей будуть вдалими. В фінансових та інших практичних сферах життя, прийняття рішень потрібно перенести на наступний тиждень. Якщо оточуючим знодобиться Ваша допомога, надайте її, це зарахується Вам у майбутньому.

Близнюки

Зорі пропонують цьому знаку відкласти справи і присвятити цей тиждень собі та своєму зовнішньому вигляду: це додасть впевненості і підніме настрій.

Гороскоп на тиждень з 10 по 16 грудня 2018 року для Рака, Лева та Діви

Рак

Гороскоп на цей тиждень застерігає Раків від галасливих зустрічей та активного спілкування. Краще побути цей період на одинці і добре відпочити. Потрібно приділити увагу правильному та виваженому харчування.

Лев

Зорі пропонують Левам перенести всі можливі справи на більш віддалений період і присвятити час на цьому тижні своїй сім’ї. Остерігайтесь захворювань, на цьому тижні ви вразливі до хвороб.

Діва

На цьому тижні Дівам доведеться дуже активно працювати, щоб завершити важливі справа. Лише на вихідні можна буде відпочити. Якщо у вас попросять щось у борг, гороскоп на тиждень з 10 по 16 грудня 2018 року для Діви, радить не давати, бо є ризик не повернути своє.

Гороскоп на тиждень з 10 по 16 грудня 2018 року для Терезів, Скорпіона та Стрільця

Терези

Приємна новина для любителів шопінгу серед Терезів. Якщо Ви планували зробити якісь придбання, сміливо купуйте – все куплене на цьому тижні буду дуже якісним.

Скорпіон

Початок тижня може видатися важким для Стрільця, але до вихідних все владнається. Ваші друзі та близькі люди будуть готові підтримати у складний період, якщо ви звернетесь до них за допомогою

Стрілець

На цьому тижні зорі прогнозують багато везіння у всіх справах. Але це може стати причино заздрості, тому будьте пильними. Скорпіону потрібно звернути увагу на дітей – їм потрібна Ваша підтримка.

Гороскоп на тиждень з 10 по 16 грудня 2018 року для Козерога, Водолія та Риб

Козерог

Цей тиждень стане справжнім іспитом для Водолія у сімейному житті, Ви можете навіть розлучитися зі своєю другою половинкою чи навпаки, стати ближче один до одного. Тому зважайте на це при при спілкуванні. Гороскоп на тиждень з 10 по 16 грудня 2018 категорично не радить Козерогам брати гроші у борг, навіть у найближчих родичів.

Водолій

Цьому знаку потрібно бути готовому до ситуації, яка може змінити Ваше відношення до оточуючого. Тримайте емоції під контролем і приймаєте рішення, тільки добре обміркувавши всі варіанти.

Риби

Гороскоп на тиждень з 10 по 16 грудня 2018 року радить Рибам, які хотіли змінити роботу, спробувати. Цей тиждень може бути дуже вдалим. Не забувайте про фізичні навантаження чи то в спортзалі, чи просто у прогулянках – вони допоможуть Вам на цьому тижні зберігати силу духу.