Багато людей довіряють астропрогнозам від Павла Глоби. Досвідчений астролог склав гороскоп на тиждень з 5 по 11 жовтня 2020 року. В ньому астролог охарактеризував найближчі сім днів і дає поради кожному знаку Зодіаку. Прийдешній тиждень буде достатньо спокійним і продуктивним, коли краще не упускати надані можливості.

Гороскоп на тиждень Павла Глоби з 5 по 11 жовтня 2020 року дає поради для Овна

Головна порада астролога для Овна на цей тиждень:не сперечатися на роботі з колегами і керівництвом. Тому що це може призвести до неприємних наслідків і змусить Овна нервувати. Краще залишатися товариським і доброзичливим у колективі, проявляти самостійність, не набридаючи нікому своїми проханнями.

В особистому житті ситуація подібна до робочої сфери. Овну не варто сварити свою другу половинку, пред’являти якісь претензії. Астролог, щоб поліпшити клімат у родині, радить Овну звернути увагу на те, скільки часу Овен проводить з коханою людиною і з сім’єю. Можливо, Вашим близьким не вистачає уваги і любові. Для Овна важливо приділити увагу близьким і коханим 6, 7 і 11 жовтня.

Гороскоп на тиждень Павла Глоби з 5 по 11 жовтня 2020 року для Тільця

Дієва порада для Тільця: цей тиждень слід провести з простим відношенням до проблем. Тобто негаразди слід сприймати, як можливий урок і філософськи ставитися до всього, що відбувається навколо. Особливо такий підхід допоможе у понеділок, 5 жовтня – це самий несприятливий день тижня для Тільця. Астролог радить вірити в себе і у свої сили, не втрачати надію.

Сприятливі дні тижня для Тільця – 9 і 10 жовтня. Небесні світила в ці дні зроблять представників Тільця більш успішними.

Наприкінці тижня не виключено отримання незапланованих грошей, висока ймовірність успіху на роботі і в бізнесі.

Астролог Павло Глоба вважає, що з п’ятниці і у вихідні Тілець може витрачати кошти на себе, на сім’ю і на розваги.

Гороскоп на тиждень Павла Глоби з 5 по 11 жовтня 2020 року для Близнюків

Близнюки цього тижня стикнуться з негараздами і нестандартними задачами. Завдяки підтримці зірок і планет, вони зможуть подолати всі проблеми.

Сприятливі дні: субота і неділя, 10 і 11 жовтня, які стануть яскравими і позитивними для Близнюків. Астролог наполегливо рекомендує провести вихідні з рідними і близькими або разом з коханою людиною.

Тих Близнюків, хто перебуває у пошуку своєї другої половинки, чекає грандіозний успіх у любовній сфері. Не виключені доленосні знайомства. Також, Близнюки повинні пам’ятати про батьків – їм може знадобитися Ваша допомога.

Гороскоп на тиждень Павла Глоби з 5 по 11 жовтня 2020 року дає поради для Рака

Рак отримав застереження від Павла Глоби: не треба спілкуватися з недоброзичливцями, заздрісниками і злопам’ятними людьми. Тому що вони можуть бути дуже небезпечними.

Початок тижня для Рака буде під покровительством зірок, але ризикувати все ж таки не варто. Прийдешні сім днів не дуже підходять для роботи і активностей і бізнесовій сфері. Найкраще для Рака цього тижня – присвятити максимально часу і уваги своїй сім’ї, спілкуванню і романтиці. Тим більше, що погода як раз підходить для романтики.

Самотні Раки, які перебувають у пошуку, потрібно активізуватися у пошуках другої половинки.

Несприятливий день для Рака: 8 жовтня, тому що зорі перебувають у сильному дисонансі з планетами, тому цей день краще провести на самоті і в спокої. У будь-який день крім понеділка краще не робити покупок.

Гороскоп на тиждень Павла Глоби з 5 по 11 жовтня 2020 року дає поради представникам Лева

Лев має всі можливості і підстави подолати перешкоди і стати щасливішим. Для цього треба лише зберігати оптимістичний настрій і вірити в себе і свої сили. У цьому можуть допомогти афірмації на впевненість у собі. Особливо корисними вони будуть на початку тижня.

Астролог Павло Глоба прогнозує, що у Лева буде багато творчих проривів і несподіваних ідей, які будуть приходити протягом всього тижня. Порада для Лева – треба записувати всі ідеї і думки, що прийдуть в голову, тому що багато з них мають право на реалізацію після опрацювання.

Середина тижня добре підходить для роботи. З четверга Леву варто поступово налаштовувати себе на спілкування з близькими і рідними. Особливо слід приділити час дітям  другій половинці.

Гороскоп на тиждень Павла Глоби з 5 по 11 жовтня 2020 року для Діви

Діва повинна розпочати тиждень з енергетичної чистки домівки і себе. Це допоможе звести ризики невдач до мінімуму, особливо в найнебезпечніший день тижня – вівторок, 6 жовтня. В цілому, гороскоп від Павла Глоби вважає, що цей тиждень для Діви ідеально підходить для шопінгу, в тому числі і для дуже дорогих придбань.

Представникам знаку Діви дуже важливо проявляти увагу до близьких людей. Не можна вступати з ними в суперечки і конфліктувати. Краще показувати своє бажання знаходити компроміси і проявити турботу. Астролог застерігає: не варто перекладати відповідальність за свої промахи на оточуючих, тому що це може негативно позначитися у подальшому.

Прийдешній тиждень для Діви — сприятливий час, щоб вибачатися, освідчуватися у коханні, переводити відносини на новий рівень.

Гороскоп на тиждень Павла Глоби з 5 по 11 жовтня 2020 року для Терезів

В цілому тиждень для Терезів ідеально підходить для нових починань, пошуків другої половинки, вирішення житлових питань.

Початок тижня для Терезів буде позитивним і яскравим, включно по 7 жовтня. У четвер, 8 жовтня, Терези відчують деякий спад енергії, але вже наступного дня творча сила планет і зірок знову буде супроводжувати представників цього знаку Зодіаку.

Особисте життя буде успішним у Терезів, хто поки ще без пари. Пошуки другої половинки, скоріше за все, будуть успішними.

Гороскоп на тиждень Павла Глоби з 5 по 11 жовтня 2020 року для Скорпіона

Астролог Павло Глоба дає застереження для Скорпіона: прийдешній тиждень несприятливий для важливих фінансових справ. Тому краще зосередити свою увагу на коханні, відпочинку і розвагах.

Продуктивні дні тижня для Скорпіона: 8, 9 і 10 жовтня. В ці дні представники знаку можуть багато зробити, щоб отримати бажане. Небесні світила допоможуть скористатися своїми сильними рисами характеру.

Головні поради астролога Павла Глоби для Скорпіона на цей тиждень стосуються роботи і грошей. Астролог наполегливо рекомендує не витрачати багато коштів, а також остерігатися шахраїв. Можливо, що хтось пообіцяє Скорпіонам золоті гори в обмін на невелику послугу. Краще не довіряти таким людям.

Гороскоп на тиждень Павла Глоби з 5 по 11 жовтня 2020 року для Стрільця

На прийдешньому тижні небесні тіла суттєво підвисять шосте почуття Стрільця – інтуїція буде на висоті. Астролог рекомендує представникам знаку поменше думати про погане. Особливо, якщо намічається щось важливе – Вам необхідно зберігати оптимізм і віру в себе.

В ці см днів Стрільцю слід бути обережним і в покупках, тому що існує висока ймовірність, що Ви марно витратите гроші. Навіть давно заплановані покупки можуть розчарувати.

Сприятливий день тижня для Стрільця – 11 жовтня. Ось в саме цей день і можна робити покупки.

Цього тижня слід зменшити фізичні навантаження, щоб самопочуття Стрільця не погіршилося.

Гороскоп на тиждень Павла Глоби з 5 по 11 жовтня 2020 року для Козерога

Самий сприятливий день тижня для Козерога – понеділок, 5 жовтня. В понеділок для Козерога під силу вирішувати будь-які питання і справи. В інші дні зберігати спокій і втримати позитивне налаштування допоможуть афірмації на успіх. Особливо це важливо 9 жовтня, коли зорі будуть перебувати у несприятливому стані.

Представникам Козерога астролог радить зосередитися на самих важливих завданнях і справах. Всі другорядні проекти поки краще відкласти на більш слушний час.

Наприкінці тижня у Козерога можливі нові випробування і негаразди.

Самотні представники цього знаку можуть зустріти на своєму шляху другу половинку. Всім Козерогам, хто перебуває у сталих відносинах, прийшов час підняти їх на новий рівень.

Гороскоп на тиждень Павла Глоби з 5 по 11 жовтня 2020 року дає поради для Водолія

Зорі і планети гороскопу зроблять Водолія особливо товариським і чарівним для протилежної статі. Це означає, що зустріти своє кохання буде значно легше цього тижня. Закохані Водолії, які перебувають у стосунках, можуть зміцнити свої відносини з другою половинкою.

Початок тижня можна присвятити зміні іміджу.

В особистому житті і у діловій сфері, астролог Павло Глоба радить Водолію прислухатися до порад близьких людей. Вони можуть дати дуже слушні і корисні рекомендації. Налагодити відносини з друзями або другою половинкою допоможуть спільні справи і розваги. У ці сім днів Водолію краще не залишатися на самоті на довгий час.

Гороскоп на тиждень Павла Глоби з 5 по 11 жовтня 2020 року дає поради для знаку Риб

Перші дні тижня можуть бути небезпечними для Риб. Особливо – 6 жовтня, тому що в цей день астролог передбачає напади з боку недоброзичливців. Також, Павло Глоба застерігає Риб від енергетичних вампірів і рекомендує вивчити методи захисту від них.

На початку тижня можливі неприємності в особистому житті. Не виключені конфлікти і сварки між близькими людьми. Риби можуть уникнути загострення відносин, якщо проявлять терплячість і витримку.

Гороскоп на тиждень від Павла Глоби не радить Рибам 5 і 6 жовтня оформлювати кредити, робити вартісні покупки.

Сприятливі дня тижня для Риб: 8, 9 і 10 жовтня. В ці дні ситуація буде дуже позитивна і Риби можуть братися за всі важливі справи. Це будуть три яскравих дні, коли Рибам треба бути активними, не варто нічого відкладати на потім.

Запрошуємо до обговорення!