Гороскоп на тиждень для Тільця робить застереження від спілкування з токсичними людьми. А таро прогноз з 21 по 27 вересня 2020 року для Тільця дає підказки, які прийшли від карт таро старшого аркану.

Гороскоп на тиждень з 21 по 27 вересня 2020 року для Тільця

Досить складним передбачають астрологи прийдешній тиждень. У Тільця буде багато зустрічей з токсичними людьми. Також буде досить багато неприємностей на роботі і у справах. Щоб зменшити вплив негативу і психологічний тиск, астрологи радять Тільцю не зациклюватися на неприємностей. Адже думки про погане призводять до втрати сил і удачі. Якщо налаштуватися на успіх і щастя зсередини, у душі, тоді доля буде на Вашому боці.

Сприятливі дні тижня для Тільця: 25, 26 і 27 вересня. В ці дні зорі перебувають у повній гармонії з планетами. Суботу і неділю Тілець може провести так, як йому подобається? Попрацювати або відпочивати, ні про що не думаючи.

Таро прогноз з 21 по 27 вересня 2020 року для Тільця

Три карти старшого аркану дали свої поради і застереження Тільцю на цей тиждень.

Напружений початок тижня пророкує карта «Місяць». За цією картою важливо слухати своє серце і не полювати на ілюзії. В іншому випадку можна втратити дорогоцінний час.

Карта «Помірність» закликає Тільця бути обережним в середині тижня. Події можуть розвиватися позитивно, проте поспіх може все ускладнити, тому що призведе до помилок.

Остання карта розкладу «Башта» завершає тиждень. За нею у Тільця будуть зруйновані стереотипи, які заважали розвитку. Карта прогнозує хороші перспективи і зміни на краще, якщо Тілець позбудеться ілюзій і самообману.