Гороскоп на тиждень для Водолія радить уникати негативу. Таро прогноз з 14 по 20 вересня 2020 року вказує на необхідність контролювати емоції і прикладати зусилля у боротьбі за своє щастя.

Гороскоп на тиждень для Водолія з 14 по 20 вересня 2020 року

Астрологи рекомендують представникам Водолія позбутися образ і перестати сердитися, згадуючи минулі помилки когось із оточення. На прийдешньому тижні краще уникати негативу, особливо щодо близьких людей і другої половинки. Такі почуття можуть сполохати удачу. Водолію потрібно навчитися прощати людей за їхні провини і помилки. Цей тиждень для Водолія пройде під гаслом: «прощай і будеш прощений».

У фінансових справах Водолія передбачається певний застій. Астрологи не виключають негаразди і непорозуміння, але ситуація не стане критичною. Людям, народженим під знаком Водолія, вистачить сил, щоб втриматись на плаву. Найскладнішими стануть перші три дні тижня. У цей період астрологи радять Водолію нікому не розповідати про свої плани.

Таро прогноз на тиждень для Водолія з 14 по 20 вересня 2020 року

Перша карта розкладу —  «Диявол» вказує на бажання піддатися спокусі і залишити все, як є. Однак таке рішення може призвести до невдач, і Водоліям доведеться поборотися за своє щастя, відмовляючись від швидкоплинних забаганок.

Карта «Закохані» у даному розкладі — карта вибору шляху. По ній Водолію доведеться знайти вірне рішення, пожертвувати меншим, щоб отримати значно більше і прийти до успіху.

Остання карта розкладу — «Помірність», закликає Водолія стримувати власні емоції і прислухатися до здорового глузду. Відмова від імпульсивних рішень допоможе знайти вірний спосіб для того, щоб отримати заплановане.

Запрошуємо до обговорення!