Гороскоп на тиждень з 12 по 18 жовтня 2020 року передбачає сприятливий період для Водолія. Самою успішною буде фінансова сфера. Таро прогноз на найближчі сім днів показав ймовірні події – як у реальному світі, так і в ментальному, емоційному. Водолій – сильна натура, тому поради фахівців допоможуть подолати всі можливі проблеми.

Гороскоп на тиждень для Водолія з 12 по 18 жовтня 2020 року

Найуспішнішою для Водолія на цьому тижні буде фінансова сфера діяльності. Отримання прибутку, премії чи незапланованих надходжень можливі, у будь-який момент. В ці сім днів небесні світила хочуть, щоб Водолій намагався бути активним і робив все для успіху.

В особистому житті гороскоп на тиждень радить Водолію не бути пасивним. Особливо це стосується самотніх представників знаку, які шукають свого партнера. Настав час для створення нових зв’язків і знайомств.

Потреба у спілкуванні буде зростати щодня, досягнувши піку у суботу. Буде дуже добре провести час у великій компанії друзів і однодумців.

Таро прогноз на тиждень для Водолія з 12 по 18 жовтня 2020 року

Карти Таро роблять своє містичне передбачення. Вони дають застереження і поради, до яких варто прислухатися.

Карта «Імператриця» символізує мудрість, вміння визнавати свої помилки і намагатися їх виправити. З цією картою Водолій буде шукати власний шлях до щастя, спираючись на свої найкращі якості.

На середину тижня карта розкладу «Місяць» принесе Водолію непростий час. Необхідно боротися зі своїми внутрішніми страхами. Карта говорить, що невизначеність не принесе результату. Отже, настав час, коли треба провити сміливість і зробити перший крок до щастя.

Карта «Суд» вказує на можливість залишити позаду своє минуле, вирішивши сперечки і виправивши помилки. Успіх очікує на тих Водоліїв, хто до кінця тижня вирішить розпочаті раніше справи. Це допоможе зберегти сили для останнього, рішучого кроку.

Запрошуємо до обговорення!