Гороскоп на тиждень для Тільця з 12 по 18 жовтня 2020 року передбачає вдалий час у всіх сферах життя. Тому Тілець може насолоджуватися золотими днями середини жовтня. Таро прогноз на тиждень, розповів, що доля готує для Тільця, зробивши аркан на картах старшого аркану. Тож, озброївшись передбаченнями фахівців і їх порадами, Тілець може сміливо розпочинати новий тиждень.

Гороскоп на тиждень для Тільця з 12 по 18 жовтня 2020 року

Дуже сприятливий період прогнозують астрологи на найближчі сім днів для Тільця. Представники знаку будуть успішними в коханні, тому варто приділити час другій половинці. Афірмації на кохання допоможуть самотнім представникам знаку познайомитися з симпатичною людиною. Тим, хто зустрічається, можна переводити стосунки на новий рівень – знайомити обранця з батьками, освідчуватися. Прийдешній тиждень – чудовий час для Тільця для спільного відпочинком з близькими, більш інтимного спілкування з другою половинкою.

Робота і ділова сфера для Тільця будуть також у гарному стані цього тижня. Зорі і планети допоможуть Тільцю досягти успіху і в коханні, і в справах. Найбільш вдалим прийдешній тиждень буде для Тільців, хто займається купівлею і продажем товарів, працює з цифрами і постійно спілкується з клієнтами або колегами.

Таро прогноз на тиждень для Тільця з 12 по 18 жовтня 2020 року: що для нього готують карти Таро

Три карти Таро старшого аркану з розкладу, дають передбачення на початок, середину і кінець прийдешнього тижня. Таро прогноз на тиждень досить сприятливий для Тільця.

На початок тижня випала карта «Мир», що передбачає гармонійний період. За цією картою, у Тільця закінчуються проблеми, Ви без перешкод будете діяти за своїм планом.

Карта «Дурень» («Блазень»), яка ви пала на середину тижня у цьому розкладі Таро – це карта несподіванок. За нею події будуть розвиватися непередбачувано. В середині тижня Тільцю доведеться довіритися долі. Через певний час з’ясується причина і тоді можна буде взяти ситуацію під свій контроль.

Карта «Іерофант» вказує, що наприкінці тижня Тільцю потрібно жити за правилами, щоб не скоїти помилок і не стати жертвою обставин. Карта підказує: мудрість і зваженість у прийнятті рішень, дозволять Тільцю вирішити будь-які задачі і не втрати приємних перспектив.

Запрошуємо до обговорення!