Гороскоп на тиждень для Терезів досить сприятливий. Таро прогноз з 14 по 20 вересня 2020 року віщує гарні перспективи для представників знаку, особливо на кінець тижня.

Гороскоп на тиждень для Терезів з 14 по 20 вересня 2020 року

На думку астрологів, прийдешній тиждень для Терезів буде досить сприятливим. Тільки у середу і четвер, 16 і 17 вересня, слід бути більш обережними в особистих стосунках і у діловій сфері. Вирішувати проблемні питання Терезам допоможуть друзі і родичі. Астрологи рекомендують представникам цього знаку бути уважними при складанні і редагуванні документів.

Всі інші дні тижня будуть сприятливими, тому Терези можуть зосередитися на вирішенні важливих питань. Хороший період для поїздок і зміни обстановки.

Енергетика небесних світил сприяє для зустрічей і нових знайомств. Одруженим Терезам сподобається час, проведений з коханою і із сім’єю. Астрологи застерігають Терези: не варто цього тижня багато часу проводити наодинці, тому що це може злякати удачу.

Таро прогноз на тиждень для Терезів з 14 по 20 вересня 2020 року

Карти Таро показують спокійний початок тижня і поступову активізацію Терезів.

Карта «Відлюдник» вказує на те, що Терезам потрібен час для підготовки справ для завершення. Початок тижня варто присвятити аналізу обставин, що склалися, зважити отримані пропозиції. Це допоможе знайти сили і правильний шлях, щоб виконати те, що задумано.

Карта «Зірка» вказує на впевненість у собі, відсутність страху і вагань. Ці якості допоможуть Терезам вирішити непорозуміння і подолати перешкоди на шляху до цілі.

Карта «Імператриця» завершує розклад на тиждень. За нею Терези можуть отримати допомогу впливової людини. Ситуація зміниться на краще і в результаті Терези отримають все, чого прагнуть.

Запрошуємо до обговорення!