Стрілець має гороскоп на тиждень, у якому астрологи охарактеризували найближчі сім днів – на що можна очікувати. Таро прогноз для Стрільця з 5 по 11 жовтня 2020 року з карт старшого аркану має сприятливий розклад давніх карт Таро. Представники знаку можуть ознайомитися з передбаченнями на цей тиждень.

Гороскоп на тиждень для Стрільця з 5 по 11 жовтня 2020 року

Цікава порада для Стрільця на прийдешній тиждень: Вам слід носити одяг під колір Ваших очей. Астрологи вважають, що це посилить Вашу енергетику, допоможе залучити успіх у всіх сфери життя.

Гороскоп для Стрільця передбачає, що тиждень буде динамічним і активним. Вже з понеділка настає час, коли потрібно позбутися всього зайвого. Тому варто прибрати і домівку від мотлоху, і робоче місце від непотрібних предметів.

Порада для Стрільця: треба остерігатися накопичення негативної енергії. Щоб не стати магнітом для неприємностей, слід уникати спілкування з токсичними людьми. Чим більше Стрілець буде творити добрих справ, тим більше добра повернеться бумерангом.

Таро прогноз для Стрільця з 5 по 11 жовтня 2020 року

Карти Таро дають передбачення на прийдешній тиждень.

Перша карта розкладу «Дурень» («Блазень») вказує на готовність Стрільця до змін. Тобто ця карта напряму вказує на несподівані зміни, про які людина навіть не здогадується. Ці трансформації спрямовані на покращення життя, навіть, якщо спочатку буду здаватися й інакше. Тому слід набратися терпіння і з вдячність приймати допомогу Всесвіту.

Друга карта розкладу на середину тижня – «Зірка», це карта вірно обраного шляху, захисту вищих сил. Дуже позитивна карта, яка говорить, що Стрілець може досягти всього необхідного, щоб бути щасливим за певної умови. Не треба прискорювати події, метушитися і кидатися із крайнощів у крайнощі.

Остання карта «Імператриця» підсумовує прийдешній тиждень. За цією картою у Стрільця може бути підтримка від впливової жінки. Вона може підказати вірний шлях і при необхідності – захистить Стрільця від неприємностей. Також, карта «Імператриця» вказує на те, що у житті відбуваються позитивні зміни.

Запрошуємо до обговорення!