Для Стрільця гороскоп на тиждень з 14 по 20 вересня 2020 року передбачає непростий період. Але як пройдуть ці 7 днів, багато в чому залежить від самого Стрільця. Таро прогноз на цей же період дає певні застереження, які випали разом з картами Таро за розкладом вищих арканів. Щоб тиждень пройшов успішно, слід прислухатися до порад астрологів і тарологів.

Гороскоп на тиждень для Стрільця з 14 по 20 вересня 2020 року

Якщо Стрілець зможе побороти прокрастинацію, тоді прийдешній тиждень буде досить успішним. Але представникам знаку доведеться зібрати всі свої сили і волю, щоб позбутися лінощів і невпевненості. А усьому іншому, це дуже сприятливий період для робити, бізнесу, початку нових проектів і просування нових ідей. Тому для Стрільця важливо активно діяти, поки зорі і планети сприятливо ставляться до нього. Важливо спілкуватися з позитивними і не токсичними людьми.

В середині тижня астрологи не виключають непередбачувані витрати. Порада астрологів для Стрільця: не слід поспішати з рішеннями і бездумно витрачати гроші.

Таро прогноз на тиждень для Стрільця з 14 по 20 вересня 2020 року

Якщо прислухатися до передбачення карт Таро на початку тижня, Стрілець має всі шанси на вихідні отримати бажаний результат.

За картою «Верховна жриця» на початку тижня Стрільцям потрібно бути обережними. В цей час слід примічати деталі і прислухатися до своєї інтуїції. Це допоможе знайти вихід із ситуації, що склалася, а також залучити у життя позитивні зміни.

Середина тижня дає пораду другої карти розкладу — «Смерть», яка означає зміни, які відкривають двері у щасливе майбутнє. Проте для цього Стрілець повинен відкинути минуле, яке не стимулює, а лише тягне їх назад.

Остання карта розкладу «Суд» вказує, що Стрілець може вирішити будь-які проблеми, якщо скористається своїм досвідом і припинить знімати з себе відповідальність. Впевненість у собі, своїх силах і чесність принесуть бажані результати вже на вихідні.

Запрошуємо до обговорення!