Досить непростий початок тижня очікує на Скорпіона. Про це розповів гороскоп на тиждень з 5 по 11 жовтня 2020 року. Гороскоп для Скорпіона дає попередження і поради від астрологів на найближчі сім днів. Зважаючи на складність, представникам цього знаку варто прислухатися до цих рекомендацій.

Гороскоп на тиждень для Скорпіона з 5 по 11 жовтня 2020 року: характеристика періоду

На думку астрологів початок тижня буде непростим для Скорпіона. Особливо складним очікується понеділок, 5 жовтня. В цей день можуть проявлятися емоційні проблеми, внутрішні розбрат, відчуття невпевненості і ілюзорності всього. У Скорпіона можуть з’явитися нові блоки у свідомості, яких треба якнайшвидше позбутися. Цьому допоможуть духовні практики: йога, медитації, афірмації.

Вівторок, 6 жовтня, очікується також досить проблемним через негативний вплив зірок на Скорпіона. У вівторок краще не ризикувати. Слід займатися справами спокійно, тримаючи емоції під контролем. Якщо не вдасться одразу отримати результат, не треба звинувачувати у всьому оточуючих людей.

Гороскоп на тиждень для Скорпіона з 5 по 11 жовтня 2020 року дає поради астрологів

В найближчі сім днів Скорпіону не варто звинувачувати когось у своїх помилках і проблемах. Астрологи застерігають: на цьому тижні ні в якому разі не можна перекладати відповідальність на інших людей. Тому що це загрожує сварками і втратою поваги як близьких, так і колег. У другій половині тижня на обрії можуть з’явитися нові можливості. Розгледіти їх Скорпіону допоможуть друзі, колеги та родичі. Потрібно прислухатися до їхніх слушних порад.

Запрошуємо до обговорення!