Гороскоп на тиждень для Скорпіона, як і таро прогноз з 14 по 20 вересня 2020 року , передбачають енергетичний підйом на вихідні. Представникам знаку слід бути готовими надати допомогу рідним. Також, представникам знаку слід не забувати про свій відпочинок, щоб дарма не витрачати сили.

Гороскоп на тиждень для Скорпіона з 14 по 20 вересня 2020 року

Останні тижні були досить непростими для Скорпіона. Тому на прийдешньому тижні слід більше часу приділяти своєму відпочинку. Принаймні, після закінчення робочого дня, не треба працювати, а краще прогулятися на повітрі, поки погода сприяє цьому.

Астрологи не виключають, що цього тижня до Скорпіона за допомогою можуть звернутися родичі або друзі. Фахівці не радять відмовляти їм в цьому. Субота і неділя відзначаться енергетичним підйомом для Скорпіона, тому як раз в ці дні найкраще допомагати.

На вихідні на Скорпіона очікують приємні знайомства. Не виключено, що одне з таких романтичних побачень переросте у бурхливий роман.

Таро прогноз на тиждень для Скорпіона з 14 по 20 вересня 2020 року

Передбачення карт Таро на прийдешній тиждень вказує на сприятливі перспективи для Скорпіона.

Початок тижня відкриває карта «Іерофант». Вона закликає Скорпіона не гарячкувати і слідувати загальноприйнятим правилам. Саме витримка допоможе уникнути конфліктів і помилок, зробити все, що необхідно. Також, карта дає дуже потужний позитивний сигнал – янгол-охоронець знаходиться незримо поряд і відводить від Скорпіона неприємності.

В середині тижня за картою розкладу «Маг», Скорпіону будуть у центрі подій і можуть проявити себе як лідер. Ця карта вказує, що перешкод для Скорпіона немає і настав час проявити себе в усій силі і красі.

І чудовий кінець тижня віщує остання карта розкладу для Скорпіона – «Колісниця». Вона вказує, що розпочався активний період в житті, коли завдяки винахідливості і вмінню підлаштовуватися під обставини, Скорпіон може отримати дуже великий приз.

Запрошуємо до обговорення!