Гороскоп на тиждень для Скорпіона вказує, яка сфера життя потребує найбільше уваги. Таро прогноз з 12 по 18 жовтня 2020 року вказує на те, як і коли краще за все Скорпіону діяти. Поради фахівців допоможуть представникам цього знаку без особливих проблем пройти ці сім днів.

Гороскоп на тиждень для Скорпіона з 12 по 18 жовтня 2020 року

Головна тема тижня, на яку слід зосередитися Скорпіону – фінанси. Потрібно роздавати борги, якщо вони є, зменшити великі витрати грошей і більше працювати. Зорі і планети запустять певні приховані процеси у свідомості скорпіона. Завдяки ним, Скорпіон зможе вийти на правильний шлях, що веде до перемоги.

Астрологи рекомендують представникам цього знаку прислухатися до своїх бажань. Також, Вам необхідно шукати нові джерела мотивації.

Гороскоп на тиждень радить Скорпіону 12, 17 і 18 жовтня присвятити час сім’ї і домашнім справами. Всі інші дні прийдешнього тижня чудово підходять для активної роботи.

Таро прогноз на тиждень для Скорпіона з 12 по 18 жовтня 2020 року

Таро прогноз на тиждень проводиться на картах старшого аркану. Вони не лише підказують майбутнє, а й дають поради, які можуть бути слушними.

За картою «Повішений», яка випала на початок тижня, у Скорпіонів ймовірно призупиняться всі справи. Це не повинно лякати. За цією картою у життя залучаються зміни. І для того, щоб вони були позитивними, Скорпіону слід тренувати свою витримку.

Карта «Колісниця» — карта дії, випала Скорпіону на середину тижня. Не можна зволікати і довго роздумувати. Активність і бажання боротися за своє благополуччя, допоможуть швидко впоратися з роботою (проектом), що дуже швидко буде винагороджено.

Карата «Іерофант», яка випала останньою в розкладі на кінець тижня, символізує мудрість і наполегливість. За нею Скорпіон отримає справедливість і поставить на місце тих, хто його образив. Але лише за умови, що Скорпіон буде вчиняти по совісті і не буде підпадати під вплив своїх руйнівних емоцій.

Запрошуємо до обговорення!