Для Риб фахівці підготували гороскоп і таро прогноз на тиждень з 5 по 11 жовтня 2020 року. Згідно астропрогнозу, на Риб очікує досить активний тиждень, особливо на роботі і у сфері фінансів. На картах Таро зроблено розклад з трьох карт старшого аркану, за яким події цього тижня досить сприятливі для Риб.

Гороскоп на тиждень для Риб з 5 по 11 жовтня 2020 року

Негативні і небезпечні дні тижня для Риб: 7 і 8 жовтня. Астрологи радять в ці два дні не затримуватися на роботі і не завантажувати себе хатніми справами. Потрібно більше часу проводити поруч з близькими, спілкуватися. У ці два дні варто обмежити покупки.

Сприятливі дні, коли у Риб буде підвищена активність: 5, 9, 10 і 11 жовтня. Представники цього знаку будуть відчувати прилив сил і енергії, тому всі питання будуть вирішуватися легко і швидко. Астрологи рекомендують всі важливі справи виконувати саме в ці чотири сприятливі дні. А в інші дні тижня, краще займатися рутинними справами.

На цьому тижні у Риб настає сприятливий час для фінансової активності, роботи, просування нових ідей. Звичайно, за виключенням двох небезпечних днів тижня, про які сказано вище. Прийшов час для максимальної активності і рішучості. Більш успішними будуть ті представники Риб, хто займається колективною роботою.

Таро прогноз на тиждень для Риб з 5 по 11 жовтня 2020 року

Карта «Імператриця» вказує на досить спокійний початок тижня. За цією картою перешкод не передбачається. Тобто Риби мають шанс найближчим часом досягти бажаного, якщо будуть обачними і не будуть приймати поспішні рішення.

На середину тижня карта «Закохані» передбачає необхідність вибору, який приведе до благополучного життя. Порада карти для Риб: треба прислухатися до свого серця, щоб не зробити помилку.

На кінець тижня випала карта старшого аркану «Іерофант». Вона символізує мудрість і вміння вибирати людей у своєму оточенні, як здатні допомогти долати труднощі. Наприкінці тижня Риби повинні розставити пріоритети. Це дасть змогу займатися тими справами, які більш важливі. Не треба відмовлятися від дороги, якщо хтось її захоче надати Рибам.

Запрошуємо до обговорення!