Непростий період очікує на Риб з 14 по 20 вересня 2020 року. У різних сферах життя можливий різний розвиток подій. Гороскоп на тиждень для Риб з 14 по 20 вересня 2020 року. Таро прогноз на цей же період пророкує активність в робочі дні і чудове завершення тижня.

Гороскоп на тиждень для Риб з 14 по 20 вересня 2020 року

Досить сприятливий тиждень для особистого життя Риб. Це сприятливий час для пошуку другої половинки, для початку нових стосунків. Також, це вдалий час для Риб, щоб припинити стосунки, які вже віджили своє.

У фінансовому сфері не все так спокійно: можливі різкі злети і падіння. Особливо уважними Риби повинні бути з 16 по 19 вересня, тому що зорі і планети в ці дні перебувають у легкому дисонансі. В цей період бажано не робити дорогих покупок, не порушувати обіцянок і не виходити за рамки дозволеного. Для Риб найкраще тихо і мирно працювати над поставленими завданнями.

Таро прогноз на тиждень для Риб з 14 по 20 вересня 2020 року

Карта «Диявол» на початок тижня вказує, що не слід розмірковувати над тим, щоб відкласти важливі справи заради розваг. Карта віщує неприємності лише в тому разі, якщо Риби будуть безвідповідальними і покладатимуться на примхи долі.

Друга карта розкладу — «Іерофант», закликає Риб до спокійних і розміреним дій, які доведеться робити через незалежні від Вас фактори. Рибам потрібно заспокоїтися і продовжувати роботу.

За останньою картою розкладу «Зірка», Риби до вихідних днях зможуть вирішити проблеми і складні питання, а також знайти той самий шлях, який приведе до перемоги. Рибам варто використовувати всі свої здібності, щоб швидко отримати необхідні їм результати.

Запрошуємо до обговорення!