Фінансово вдалий тиждень прогнозує гороскоп на для Рака з 27 липня по 2 серпня 2020 року. В той же час, таро прогноз на цей період дає застереження. Карти старшого аркану підкажуть, на що слід звернути увагу, щоб успішно завершити прийдешній тиждень.

Гороскоп на тиждень для Рака з 27 липня по 2 серпня 2020 року

Зважаючи на розташування планет і зірок гороскопу Рака, астрологи передбачають фінансово вдалий тиждень. Тому Рак може сміливо робити вартісні покупки, займатися пошуком нової роботи, започаткувати новий бізнес тощо. Головне застереження, яке дає гороскоп на тиждень для Рака: не давати і не брати гроші в борг.

Несприятливі дні тижня для Рака: вівторок 28 липня і неділя 2 серпня. В ці складні дні представники Рака можуть відчути нестачу життєвих сил і енергії. Що, у свою чергу, може принести невпевненість в собі. Щоб уникнути негараздів гороскоп на тиждень для Рака рекомендує залишатися спокійним і тримати емоції під контролем.

Відпочинок з близькими людьми і коханою людиною допоможе Раку позбутися негативної енергії.

Таро-прогноз для Рака на тиждень з 27 липня по 2 серпня 2020 року

Дві карти Таро розкладу старшого аркану застерігають Рака. Третя карта прогнозує успішне завершення тижня за умови виконання певних обіцянок.

В першій половині тижня карта «Дурень» («Блазень») вимагає від представників Рака відповідальності. За цією картою не можна легковажити своїми обов’язками, як в діловій сфері, так і в особистій. Інакше помилки і зриви планів – практично гарантовані. Порада карти для Рака: самостійно і у потрібні терміни виконувати всі справи, які було заплановано.

Карта «Смерть» засвідчує про фінал певного життєвого циклу. Рак буде прощатися з минулим і дивитися у майбутнє, де немає місця всім старим ідеям і планам. Цей процес для деяких представників знаку може бути болісним, тому треба зібрати всю волю і зробити важливий крок.

Карта «Правосуддя» старшого аркану говорить про зміни на краще. Але це можливо за умови, що Рак буде дотримуватися обіцянок, зроблених раніше. За цією картою, мета Рака вже дуже близько, але досягти її можна тільки чесним шляхом.