Гороскоп на тиждень для Рака з 21 по 27 вересня 2020 року передбачає непростий початок тижня, але вже у другій половині все налагодиться. І таро прогноз дає досить позитивні передбачення на найближчі сім днів.

Гороскоп на тиждень для Рака з 21 по 27 вересня 2020 року

Початок тижня видається досить непростим і напруженим для Рака. Навіть, якщо і не буде низки неприємностей, все одно представники цього знаку будуть відчувати певне пригнічення і апатію. Проте вже з середи настрій небесних світил зміниться на краще і це позитивно вплине на відчуття Рака.

У другій половині тижня – чудовий час для відпочинку, подорожей, зміни обстановки і шопінгу. Гороскоп на тиждень для Рака вважає, що можна сміливо витрачати гроші на розваги і на самоосвіту.

Наприкінці тижня успіх буде супроводжувати Рака в особистому житті. Якщо були якісь непорозуміння, то на вихідні Рак може залагодити всі негаразди з другою половинкою. Завдяки тому, що зорі зроблять рака більш харизматичними, самотні представники цього знаку можуть знайти своє кохання.

Таро прогноз на тиждень для Рака з 21 по 27 вересня 2020 року

Три карти старшого аркану склали прогноз на ці сім днів тижня.

Карта «Маг» вказує, що Рак може бути успішним у діловій сфері, якщо проявить винахідливість і підприємливість. За цією картою можна втілювати у життя всі сміливі ідеї. Новаторський підхід і власні здібності, допоможуть Раку без проблем отримати бажане

На середину тижня випала карта «Іерофант»,яка рекомендує Раку займатися лиш тими справами, які ведуть до успіху. Ця карта вчить правильно ставити пріоритети, що дозволить Раку прийти до перемоги, якщо він навчиться це робити.

Карта «Сила» у даному розкладі — карта, яка закликає до стійкості. Сила волі і вміння настояти на своєму допоможуть Раку без проблем впоратися з будь-якими труднощами і не стати жертвами маніпуляторів. Чесність і відповідальність дозволять обійти неприємності стороною.