Гороскоп для Овна на цей тиждень з 5 по 11 жовтня 2020 року радить робити, що подобається і надихає, до чого лежить душа. Прийдешній тиждень принесе нові випробування і нові успіхи. Тому поради астрологів допоможуть подолати складнощі і радіти успіхам.

Гороскоп на тиждень для Овна з 5 по 11 жовтня 2020 року: особисте життя

На початку тижня Овен може відчути страхи, в душі прокинуться старі комплекси. Перші дні тижня не можна заважати близьким і порушувати їх особистий простір. В середині тижня в Овна можуть прокинутися ревнощі, але треба стримувати себе і давати свободу своїй другій половинці.

З 7 жовтня небесні світила досить різко змінять своє налаштування на позитивний лад, тому Овни відчують приплив сил, радості, удачі. З середи і до неділі Овен може займатися тим, що вважають найважливішим на даний момент і тим, що подобається.

Гороскоп на тиждень для Овна з 5 по 11 жовтня 2020 року: ділова сфера і робота

Після середи Овен з головою може поринути у роботу, яка буде успішною і продуктивною. Особливо успішними будуть ті Овни, чия діяльність пов’язання із спілкуванням з людьми. Знаходити спільну мову з колегами або клієнтами стане набагато простіше. Це означає, що можна буде підвищити авторитет в очах оточуючих, що в подальшому може позитивно позначитися на доході.

Астрологи вважають, що для Овна з 7 по 11 жовтня сприятливо і корисно ходити на співбесіди, займатися пошуками нового місця роботи.

Запрошуємо до обговорення!