Вересень 2020 року вже вступає у свою третю декаду. Астрологи підготували гороскоп на тиждень з 21 по 27 вересня 2020 року для Овна. Таро прогноз з розкладом карт старших арканів дає змогу підготуватися до ймовірних подій прийдешнього тижня.

Гороскоп на тиждень для Овна з 21 по 27 вересня 2020 року

В цілому прийдешній тиждень для Овна очікується непростим, тому що справи то підуть вгору, то будуть стрімко виходити з-під контролю. У складні моменти представники Овна можуть розгубитися. Астрологи радять протистояти осінній апатії і не втрачати віри в себе навіть тоді, коли плани будуть несподівано змінюватися.

Овну потрібно набратися терпіння і пам’ятати про обережність. Людям цього знаку складну працювати у такому режимі, тому що вони хочуть якомога скоріше досягти результатів. Але гороскоп на тиждень для Овна радить не поспішати з рішеннями, не говорити необдуманих слів. Тому що все це може зіграти проти Овна, зруйнувавши всі плани. Особливо пильними слід бути 23 і 24 вересня – це несприятливі дні тижня для Овна.

Таро прогноз на тиждень для Овна з 21 по 27 вересня 2020 року

Три карти старшого аркану вкажуть, на які події слід очікувати Овну і як краще вчиняти, виходячи з цього.

За картою «Ієрофант» представникам Овна слід зосередитися лише на тих справах, які актуальні в даний момент. Вміння планувати, розставляти пріоритети і виділяти час, допоможе Овну отримати бажане.

Карта «Сила» символізує оптимізм і готовність до боротьби. Вона вказує, що Овен може подолати труднощі і справитися з будь-якими справами. Порада карти: не слід зволікати, щоб не впустити дорогоцінний час.

Остання карта розкладу «Суд» закликає Овна зібратися з силами, щоб завершити важливу справу чи закрити питання. За цією карткою перешкоди долаються легко, якщо немає сумнівів у своїх силах і залежності від чужої думки.