Гороскоп на тиждень для Овна і таро прогноз з 14 по 20 вересня 2020 року дають передбачення ймовірних подій і поради, як краще вчиняти. Астрологи і тарологи пояснили, як краще діяти, зважаючи на ситуації, які можуть статися в житті Овна

Гороскоп на тиждень для Овна з 14 по 20 вересня 2020 року

Астрологи рекомендують представникам Овна позбутися того, що приносить поганий настрій і знесилює. Мова йде про все, що лякає, змушує втрачати впевненість у собі і своїх силах. Фахівці радять менше спілкуватися з токсичними людьми, остерігатися маніпуляторів, які звикли досягати всього обманом.

В особистому житті тиждень може бути успішним, якщо Овен триматиме ініціативу.

Сприятливі дні для Овна на цьому тижні: четвер, п’ятниця і субота.

Несприятливі дні для Овна: понеділок і вівторок. В ці два дні особливо важливо для Овна не пускати справи на самоплив і чітко все контролювати.

Таро прогноз на тиждень для Овна з 14 по 20 вересня 2020 року

Таро прогноз для Овна зроблено на розкладі старших арканів з трьох карт Таро.

Карта «Колесо фортуни» вказує на активний початок тижня. В ці дні будуть відбуватися події, які не вийде швидко взяти під контроль. Ця карта вказує на великий успіх, але за умови: Овен не буде поспішати з висновками, а спочатку з’ясує, що відбувається.

Друга карта в розкладі – «Повішений» говорить прро те, що в середині тижня Овну не слід починати щось нове, поки не завершені початі справи. Спроба займатися одночасно кількома справами може призвести до проблем і втрати дорогоцінного часу.

Карта «Помірність» дає таро прогноз на кінець тижня.За нею Овну не слід приймати рішення, керуючись емоціями. Якщо представники знаку будуть аналізувати і не поспішати, вони без проблем владнають тимчасові труднощі.

Запрошуємо до обговорення!