Гороскоп на тиждень для Овна і таро прогноз з 12 по 18 жовтня 2020 року підкаже, на що варто звернути увагу, щоб середина жовтня була успішною. Таро прогноз на цей же період дає передбачення трьох карт Таро старшого аркану. Корисні поради фахівців не тільки допоможуть краще планувати, а й створять позитивне налаштування на найближчі сім днів у представників Овна.

Гороскоп на тиждень для Овна з 12 по 18 жовтня 2020 року: астропрогноз і корисні поради

Астрологи рекомендують Овну цього тижня позбуватися якостей характеру, які гальмують просування до мети. Найнебезпечніші з них – лінощі і заздрість. Гороскоп на тиждень для Овна радить зосередитися на собі і на своїх справах, проганяючи думки, що хтось успішніший або, що когось удача більше любить.

Якщо Овен позбудеться сторонніх думок, які відволікають, то прийдешній тиждень може стати напрочуд продуктивним. Адже ці дні стихія Вогню буде превалювати.

В особистому житті на Овна очікує досить сприятливі сім днів. Самотні представники знаку можуть знайти другу половинку. Овен, який перебуває у стосунках, може вдихнути нове життя і емоції у ці відносини з коханою людиною.

Зорі і планети гороскопу допоможуть Овну відкрити в собі нові здібності і таланти, поставити нові життєві цілі.

Найважливіший день тижня для Овна – понеділок, тому що треба налаштувати себе на перемогу. Оптимізм повинен бути присутнім протягом всього тижня, інакше буде важкувато.

Таро прогноз на тиждень для Овна з 12 по 18 жовтня 2020 року: передбачення і корисні поради

Три карти старшого аркану для Овна не тільки дають можливість зазирнути у майбутнє, але й дають корисні поради, щодо кращого розвитку подій.

Карта «Башта» вказує на зміни, з яких почнеться прийдешній тиждень. За цією картою Овен може змінити світогляд або деякі погляди на життя, відмовиться від ілюзій. Також карта не виключає, що будуть переглянуті плани на найближчий час, що дозволить не витрачати сили на те, що вже не актуально.

Карта «Диявол» застерігає Овна – треба бути пильними і не забувати про обережність в середині тижня. Перепади настрою можуть спричинити конфлікти і принести неприємностей. Отже, Овен не повинен потурати своїм примхам і не можна діяти зопалу, не перевіривши інформацію.

Карта «Повішений» вказує, що наприкінці тижня Овен може виправити помилки і неточності. На вихідні, 17 і 18 жовтня, Овен може ще раз переглянути плани, щоб у майбутньому не витрачати час і сили на зайву роботу і переробки.

Запрошуємо до обговорення!