Гороскоп для Лева на тиждень з 5 по 11 жовтня 2020 року передбачає успішний період для особистого життя. Не менш вдалим очікують астрологи і ділову сферу, але там доведеться докласти трохи більше зусиль. В цілому, Леви можуть сміливо вступати у ці сім днів жовтня – вони будуть сповнені позитиву і успіху.

Гороскоп на тиждень для Лева з 5 по 11 жовтня 2020 року: особисте життя і романтичні стосунки

У представників Лева настає неймовірний період, коли на нього чекають великі перемоги. Необхідно лише підтримувати активність і не займатися глибоким самоаналізом. Найголовнішою сферою життя астрологи вважають кохання. На цьому тижні корисно проводити любовні ритуали, не виходячи з дому, читати афірмації на кохання. У рідних стінах домівки позитивний фон буде найпотужнішим.

У любовній сфері життя Лева очікують приємні і позапланові сюрпризи. Можливо, друга половинка успішно забуде якусь недавню суперечку або сварку. Самотні Леви можуть зустріти людину, якій вони відразу сподобаються. Але не забувайте проявляти ініціативу і знайомитися.

Гороскоп на тиждень для Лева з 5 по 11 жовтня 2020 року: робота і фінанси

У роботі і бізнесі Левам тиждень очікується також сприятливим, але доведеться активніше діяти. Ранок понеділка бажано присвятити плануванню справ на тиждень вперед. Щоб зберегти удачу, Леву слід дотримуватися правил і приписів. Не варто порушувати внутрішні домовленості з самими собою: це загрожує переживаннями.

Фінансова сфера для Львів буде найважливішою його тижня, але не найпродуктивнішою і не самою успішною. Виправити становище допоможуть афірмації на багатство. Потрібно пам’ятати, що з 5 жовтня настає час позбавлення від всього зайвого. Для Лева прийшов час очистити будинок від мотлоху і непотрібних речей. Також необхідно почистити інформаційний простір. Тобто треба видалити спам в електронній пошті і соціальних мережах, непотрібні файли на комп’ютері.

Запрошуємо до обговорення!