Для Лева гороскоп на тиждень і таро прогноз з 14 по 20 вересня 2020 року передбачають досить цікаві сім днів. Астрологи на початок тижня дають застереження, а тарологи рекомендують на вихідні провести час у спокійному форматі.

Гороскоп на тиждень для Лева і таро прогноз з 14 по 20 вересня 2020 року

Початок тижня може видатися досить складним для Лева, тому що розташування планет і зірок будуть у досить несприятливій позиції. Виходячи з цього, у понеділок і вівторок можуть виникати сварки, скандали і конфлікти. Астрологи рекомендують Леву більше відпочивати, відвідувати людні місця, розважатися. Це знизить емоційну напругу.

Друга половина тижня, під його кінець – гарний час для занять духовними практиками. Спілкування з цікавими і неординарними людьми допоможе Леву відчути натхнення і віднайти мотивацію. Добре займатися самоосвітою, отримувати нові знання і навички.

В особистому житті гороскоп на тиждень рекомендує Леву залишити все без змін і не приймати ніяких важливих рішень у цій сфері. Можливо, всі питання вирішаться самі по собі.

Таро прогноз на тиждень для Лева з 14 по 20 вересня 2020 року

Передбачення карт Таро робиться на розкладі трьох карт старшого аркану

Перша карта Колісниця, закликає до нових справ. Згідно з цією картою на початку тижня на Лева очікують різні поїздки і спілкування з новими людьми. Тарологи не виключають доленосні зустрічі, а також нові знайомства, які переростуть у дружбу або у продуктивне партнерство.

Карта Маг закликає Лева не боятися нововведень. За цією кратою середина тижня буде сприятливою для використання нових навичок і отриманого знання, що допоможе швидше йти до поставленої мети.

Карта Відлюдник підказує, що наприкінці тижня, після активності протягом робочих днів, на вихідні Леву краще усамітнитися. Проведений час на одинці допоможе відпочити і розслабитися, а також намітити план подальших дій.

Запрошуємо до обговорення!