Гороскоп допомагає людям краще планувати справи, уникати небезпек і використовувати сприятливі дні. Гороскоп на тиждень для Козерога з 19 по 25 жовтня 2020 року передбачає гарні сім днів і можливі чудові зміни у житті. Таро прогноз на цей же період дає попередження і підказки карт Таро

Гороскоп на тиждень для Козерога з 19 по 25 жовтня 2020 року

Гороскоп на тиждень для Козерога з 19 по 25 жовтня 2020 року, а також таро прогноз на цей же період
Нові відкриття можуть бути на цьому тижні

На прийдешньому тижні зорі і планети гороскопу Козерога можуть допомогти відрити у собі щось нове. Це ідеальний час для нових звершень, завдяки сприянню небесних світил. В найближчі сім днів Козерогу буде легше знайомитися, знаходити нові захоплення і мотивацію великий успіх передбачається для Козерогів творчих професій.

У Козерога цього тижня буде дуже потужна інтуїція. Хоча Козероги – земний знак – звикли діяти за логікою, а не за підказкою внутрішнього голосу, цього тижня слід прислухатися до свого шостого відчуття. Це дозволить розширити можливості, підняти свій авторитет серед колег і партнерів. Також, астрологи зазначають, що саме інтуїція допоможе знайти нестандартні варіанти вирішення проблем.

Таро прогноз на тиждень для Козерога з 19 по 25 жовтня 2020 року

Гороскоп на тиждень для Козерога з 19 по 25 жовтня 2020 року, а також таро прогноз на цей же період
Таро прогноз на тиждень для Козерога складено з розкладу трьох карт

Перша карта розкладу, яка випала на початок тижня – «Блазень» («Дурень») застерігає від поспіху. Тому що метушня тільки зашкодить Козерогу. А зваженість і увага до деталей допоможуть виключити неприємності.

Друга карта на середину тижня – «Диявол» попереджає про спокуси, коли негативні риси характеру Козерога можуть нашкодити. Порада карти для Козерога: слід протистояти своїм примхам і не встрявати в авантюри.

На кінець тижня випала карта «Імператриця», яка говорить про визнання від оточуючих. Це може бути покращення репутації на роботі, успіхи в особистому життя. Також, ця карта віщує гарні перспективи для ведення власного бізнесу.

Запрошуємо до обговорення!