Для Козерога гороскоп на тиждень передбачає чудовий період для фінансової активності. Слід скористатися таким моментом. Таро прогноз з 14 по 20 вересня 2020 року віщує досить вдалі робочі дні, проте тарологи дають застереження на вихідні. Козерогу слід прислухатися до порад фахівців.

Гороскоп на тиждень для Козерога прогноз з 14 по 20 вересня 2020 року

Завдяки тому, що у Козерога починається період фінансової активності, він може сміливо купувати дорогі речі, починати нові справи, міняти роботу, вести перемовини. Зорі і планети допоможуть представникам цього знаку позбутися поганих звичок. На вихідні Козеріг може брати роботу додому: всі Ваші зусилля будуть успішними і вдалими.

В особистому життя Козерога на прийдешньому тижні все буде спокійно, без великих ексцесів. Астрологи рекомендують тим Козерогам, хто перебуває у стосунках, давати більше свободи своїй другій половинці. А ось самотнім Козерогам, слід тимчасово припинити пошуки і знайомства. Виключення, якщо хтось сам проявить до Вас увагу і зацікавленість. Прояви симпатії не слід залишати без уваги.

Гороскоп на тиждень для Козерога і таро прогноз з 14 по 20 вересня 2020 року

Карта «Імператор» — перша карта розкладу, говорить про те, що Козероги на початку тижня зможуть активно братися за справи і не боятися промахів. Ця карта вказує, що буде досить сил для того, щоб досягти успіху в обраній сфері діяльності і досягти нових висот.

Друга карта розкладу на тиждень —  «Правосуддя», обіцяє Козерогам благополуччя в подальшому. Будь-які неприємності, які соромили Козерога і псували його репутацію, зникнуть. І Козероги зможуть насолоджуватися свободою і прекрасним настроєм.

Остання карта розкладу «Місяць» — закликає до відповідальності. По ній Козероги зіткнуться з плітками, які можуть негативно вплинути на моральний стан. Порада карти для Козерога: треба слухати своє серце і піддаватися на прийоми маніпуляторів.

Запрошуємо до обговорення!