Гороскоп на тиждень для Козерога з 12 по 18 жовтня 2020 року досить сприятливий за виключенням одного дня. Отже, Козеріг повинен прислухатися до порад астрологів, щоб зменшити негатив цього дня. Свої передбачення і поради дає таро прогноз, зробивши розклад на три карти старшого аркану. Якщо слідувати порадам тарологів, то тиждень пройде без великих негараздів.

Гороскоп на тиждень для Козерога з 12 по 18 жовтня 2020 року: передбачення і поради

Найскладніший день тижня для Козерога – понеділок, 12 жовтня. Така ситуація складається через дисонанс зірок і планет. У понеділок велика ймовірність, що Козерога поглинуть погані думки, буде підвищена чутливість. Ті представники Козерога, у кого більш м’який і лагідний характер, повинні докласти зусиль, щоб не скотитися в апатію.

Вже з вівторка на небосхилі Козерога засяє сонечко. Почнуть відбуватися позитивні зміни. Така ситуація триватиме до кінця тижня. Підсилити гарний вплив зірок допоможе приємна атмосфера вдома.

Таро прогноз на тиждень для Козерога з 12 по 18 жовтня 2020 року: передбачення і поради

Карти Таро дають непростий розклад на прийдешній тиждень. Але, якщо Козеріг прислухається до порад фахівців, то всі великі проблеми він може обійти стороною.

На початку тижня карта «Відлюдник» («Пустельник»), рекомендує Козерогу призупинитися, щоб ще раз оцінити свої сили і можливості. Адже їх повинно вистачити для реалізації запланованого. Карта вказує на сприятливий період, коли можна виключити помилки.

Друга карта розкладу «Сонце», символізує перемогу і винагороду за докладені зусилля. В середині тижня перед Козерогом постане вибір: поїхати на короткий відпочинок або ж розпочати новий проект, який у майбутньому принесе гарний прибуток.

Карта, що випала на кінець тижня – «Башта» — це карта руйнації і творення одночасно. Представники Козерога повинні розуміти, що все виконати неможливо. Тому Вам доведеться розставити пріоритети і зосередити сили на конкретній цілі, щоб докласти всіх зусиль для її досягнення.

Запрошуємо до обговорення!