Гороскоп на тиждень передбачає певні труднощі для Діви. Тому варто прислухатися до порад астрологів на найближчі сім днів. Таро прогноз з 14 по 20 вересня 2020 року дає розклад з трьох карт старшого аркану, які передбачають певні ситуації, які можуть статися. Згідно порад випавши карт розкладу, можна обрати вірну лінію поведінки.

Гороскоп на тиждень для Діви з 14 по 20 вересня 2020 року

Астрологи застерігають представників знаку Діви від спілкування з недоброзичливцями і заздрісниками. Такі люди пригнічують, сіють негатив навколо себе, а прийдешнього тижня Діва дуже вразлива. Низький рівень енергетики і певне знесилення буде відчуватися тому, що небесні світила залишать Діву без енергетичного захисту. Саме тому такі неприємні особи будуть мати серйозний вплив. Можливо, слід захиститися від негативу, зробивше собі оберег.

В першу половину тижня краще займатися домашніми справами, більше перебувати наодинці.

17 вересня один з найкращих днів тижня для Діви. Тому четвер слід повністю присвятити вирішенню робочих питань. Таким чином представники знаку можуть звільнити себе і на вихідні добре відпочити, не думаючи про незакінчені справи.

Таро прогноз на тиждень для Діви з 14 по 20 вересня 2020 року

Перша карта розкладу, яка випала на цей тиждень для Діви – карта Суд. За цією картою на початку тижня Діва може вирішити всі складні питання, впоратися з неприємностями. Також, в перші дні тижня можна завершити справи, що не вдавалося зробити раніше. Проте Діва повинна бути чесною і неупередженою, це допоможе підвищити своє реноме.

Карта «Смерть» віщує, що скоро завершиться певний життєвий етап і відриються нові перспективи. За цією картою не можна зволікати – Діва не повинну чіплятися за минуле, яке вже віджило. Інакше Ви ризикуєте втратити нові і цікаві можливості.

Остання карта розкладу ніби підбиває підсумок перших двох попередніх карт Таро. «Іерофант» вказує на те, що плани вже готові до втілення у життя. Ця карта вважається дуже позитивною і те, що вона випала Діві на цей тиждень вказує на щасливий збіг обставин.

Запрошуємо до обговорення!