Кінець вересня вимагає від Близнюків докласти певних зусиль, щоб втримати рівновагу: як у справах, так і внутрішню. Про це повідав гороскоп на тиждень. Таро прогноз для Близнюків зробив розклад на три карти старшого аркану на період з 21 по 27 вересня 2020 року. Карти Таро також закликають Близнюків докласти зусиль, щоб утримати контроль над своїм життям

Гороскоп на тиждень для Близнюків з 21 по 27 вересня 2020 року

Астрологи вважають, що до кінця вересня Близнюкам доведеться працювати більше, ніж зазвичай. Навіть для того, щоб все не стало гірше, ніж є, доведеться докласти чимало зусиль. Важливим у такій ситуації буде оцінка суперників і конкурентів. Гороскоп на тиждень застерігає Близнюків: не можна недооцінювати недоброзичливців, тому що серед них можуть бути дуже хитрі люди.

Особисте життя цього тижня не менш важлива сфера, ніж робота і фінанси. Всім Близнюкам, хто вже перебуває у стосунках, варто проявити більше розуміння і доброти до другої половинки. Можливо, коханій людині знадобиться більше уваги і тепла.

Таро прогноз на тиждень для Близнюків з 21 по 27 вересня 2020 року

За першою картою розкладу на цей тиждень – «Маг» переможуть ті, хто налаштований на успіх і не боїться труднощів. Адже ця карта символізує лідерство і наполегливість. Порада карти для Близнюків: слід виконувати свою роботу чесно і у встановлені терміни, щоб наприкінці тижня насолоджуватися заслуженою винагородою.

Друга карта розкладу «Імператор», закликає Близнюків набратися рішучості і сил і вийти з тіні більш успішного оточення. Розум, винахідливість і вміння працювати в команді, дозволять Близнюкам заробити прекрасну репутацію і почати кар’єрний ріст

Остання карта розкладу «Місяць» радить Близнюкам на кінець тижня зазирнути в очі своїм страхам і побоюванням. Більшість з проблем, насправді, не варті переживань, і вирішити їх можна одразу, зібравшись з силами.