Прийнято вважати, що п’ятниця 13 число – дуже небезпечний день, який часто називають відьомським днем. Перебування Місяця у сузір’ї Скорпіона, може несприятливо позначитися не деяких справах. Свої поради на цей складний день дає гороскоп на 13 березня 2020 року, до яких варто прислухатися.

Гороскоп на п’ятницю, 13 березня 2020 року: особисте життя

Астрологи вважають, що труднощі п’ятниці, 13 березня, можуть бути в першу чергу у сфері кохання. Це може бути пов’язано з тим, що поєднання спадаючого Місяця і Скорпіона, пробуджують в людях спалахи ревнощів і недовіри. Гороскоп на п’ятницю радить, якщо Ваш партнер перебуває не в гуморі і злиться, то не варто йому перечити і критикувати. Тому старайтеся бути дипломатичними, не з’ясовуйте стосунки, щоб не псувати стосунки з коханою людиною.

Гороскоп на п’ятницю, 13 березня 2020 року: відносини з оточуючими людьми

П’ятниця тринадцяте небезпечна через непорозуміння, яке виникає між людьми. Часто – зовсім безпричинно. Передбачити ті чи інші кроки і дії людей буде дуже складно.

Щоб не розчаровуватися у людях, не варто мати ілюзії на їх рахунок. Не варто в цей день очікувати від оточуючих розуміння і ніжності. Навіть, якщо Ви і спробуєте проявляти турботу і повагу, то не факт, що отримаєте у відповідь те саме 13 березня.

Гороскоп на п’ятницю, 13 березня 2020 року: фінанси і робота

Згідно передбачення астрологів, 13 березня 2030 року може бути досить продуктивним днем у колективних справах. Проте не варто очікувати на допомогу з боку колег і партнерів. Безкорисливо ніхто її не надасть, тому потрібно запропонувати щось і їм.

Якщо Ви не маєте що запропонувати, то краще в п’ятницю працювати самостійно, не покладаючись ні на кого. Потрібно бути уважними до дрібниць.