Гороскоп на квітень 2020 року підготував Павло Глоба. Представники всіх знаків Зодіаку можуть ознаймитися з цим астропрогнозом. Багато людей знають цього астролога і вірять його передбаченням та зважають на його поради. Популярний астролог зазначив, що квітень стане періодом активізації енергетичних вампірів і токсичних людей. Тому всім без винятку необхідно остерігатися такого спілкування, щоб не наражати себе на небезпеку.

Гороскоп на квітень 2020 року для Овна підготував Павло Глоба

Успіхи на любовному фронті прогнозує для Овна Павло Глоба. Самотні представники цього знаку отримають підтримку від зірок і планет в особистому житті. Нічні світила допоможуть їм знайти свою другу половинку.

В професійній сфері астролог радить Овнам не поспішати з прийняттям важливих рішень. В цей період краще займатися рутинними справами, які не потребують активних дій.

Для Овна буде корисно на початку квітня провести генеральне прибирання житла і протягом місяця займатися підтримкою чистоти у домі. Тому що чисте приміщення буде додавати сил, покращуватиме настрій. Також, це дозволить гарній циркуляції позитивної енергетики. Такий підхід до життя і справ зробить ці весняні дні для Овна більш вдалими і оптимістичними.

Гороскоп на квітень 2020 року для Тільця підготував Павло Глоба

Через дисонанс планет, які породять нестабільну енергетику, початок місяця і останній тиждень квітня, будуть дуже складними для Тільця. Тому в ці періоди потрібно бути уважними і зосередженими. Афірмації на впевненість у собі допоможуть у скрутні дні.

В особистому житті астролог Павло Глоба передбачає сприятливий порід з 10 по 25 квітня. Представники Тільця можуть заводити нові знайомства, фліртувати і випромінювати легковажні флюїди легкої закоханості.

Ті представники Тільця, у кого в стосунках існують якісь проблеми, можуть вибачитися або знайти в собі сили, щоб пробачити коханій людині. Це ідеальний час для спільних справ і відпочинку.

Гороскоп на квітень 2020 року для Близнюків підготував Павло Глоба

Близнюки можуть розраховувати на успішний початок місяця. Лише наприкінці квітня позитивна сила планет і зірок дещо ослабне, але не зникне зовсім. Астролог рекомендує навчитися розуміти підказки Всесвіту, які часто можуть бути майже непомітними. Проте, якщо Близнюки зрозуміють ці сигнали, то це знання дасть підказки про події найближчого майбутнього і розуміння більш віддаленого у часі розвитку подій.

Близнюки легкий і товариський знак, тому не варто стримувати свої емоції. Особливо, якщо вони несуть в цей світ добро і світло. Самотнім Близнюкам, які хочуть добитися успіху у любовних справах, варто попрацювати над своєю зовнішністю, стилем, новою зачіскою. Астролог рекомендую Близнюкам більш уважно ставитися до свого здоров’я і слідкувати за самопочуттям.

Гороскоп на квітень 2020 року для Рака підготував Павло Глоба

Рак повинен бути обережним, бо початок квітня буде дуже несприятливим, навіть небезпечним. Астролог вказує, що до 5-6 квітня варто бути дуже обачними на дорогах – як у ролі автомобіліста, так і в якості пішохода. Також, у перші дні квітня Раку не варто ризикувати у будь-якій сфері життя, не можна занадто активно займатися спортом.

У діловій сфера квітень для Рака прогнозується досить вдалим. Маючи фінансовий успіх, астролог радить представникам Рака частіше допомагати тим, хто потребує цього. Не можна забувати про добрі справи, які йдуть від самого серця, бо це добре позначиться на кармі, успіху в коханні.

Гороскоп на квітень 2020 року для Лева підготував Павло Глоба

Неймовірно сприятливий час для Лева буде у квітні. Астролог Павло Глоба передбачає, що Лев може реалізувати свої великі і маленькі мрії і бажання. Але не варто зосереджувати свої бажання лише на грошах і успішності, адже це не єдині важливі сфери життя. Для Лева важливо зосередити увагу на потребах сім’ї, на відпочинку, на пошуку внутрішньої гармонії.

Левам варто бути обережніше зі своїми таємницями. Не можна довіряти їх людям, які занадто балакучі і ненадійні. Краще поки залишити все в собі і дозволити інформації деякий час побути подалі від сторонніх очей.

Гороскоп на квітень 2020 року для Діви підготував Павло Глоба

Для Діви квітень принесе чудовий час для врегулювання проблем, вирішення юридичних питань. В цілому це буде досить вдалий час, проте доля буде непередбачуваною.

У фінансовій сфері Діва повинна бути впевненою в собі і безкомпромісною у своїх рішеннях.

В особистому житті у квітні для Діви важливо зосередитися на головному. Початок тижня треба присвятити сім’ї і домашнім справам. Самотні представники цього знаку будуть відчувати необхідність нових знайомств і спілкування.

Після 20 х чисел квітня, час краще присвятити навчанню, отриманню нових знань. В допомогу цьому прийдуть зорі, які покращать пам’ять Діви.

Гороскоп на квітень 2020 року для Терезів підготував Павло Глоба

Астролог радить Терезам змінити свій настрій, віднайти свободу. Людям, народженим під знаком Терезів, у квітні варто активізуватися у сфері спілкування і обміну думками, але не можна забувати про домашні справи.

Нові знайомства, навіть віртуальні, зроблять життя Терезів більш насиченим і цікавим. Серед нових знайомих самотні представники цього знаку можуть знайти справжніх друзів, а деякі – зустріти свою другу половинку. Тим Терезам, хто перебуває у союзі, астролог Павло Глоба радить давати більше свободи своєму партнеру.

Гороскоп на квітень 2020 року для Скорпіона підготував Павло Глоба

Місяць домашніх справ і часу, який варто проводити з сім’єю. Саме таким передбачає для Скорпіона квітень 2020 року. Особливо це важливо на початку місяця. Далі Скорпіон може почувати себе вільніше и займатися тим, чим більше подобається, тому що планети дадуть їм свободу вибору. Проте все ж таки буде кращим, якщо Скорпіон буде зближуватися з рідними, присвячувати час дому.

Невеликі ускладнення для Скорпіона можуть виникнути наприкінці місяця, орієнтовно 24-25 квітня. Тому варто в ці дні бути більш уважними, особливо у професійній сфері.

Гороскоп на квітень 2020 року для Стрільця підготував Павло Глоба

Представникам знаку Стрільця відкривається період, коли їм для досягнення успіху, потрібно позбутися всього зайвого. Це можуть бути як старі і вже безплідні стосунки, так і непотрібні речі. У безкінечних домашніх справах, у робочих питання і в нескінченному потоці подій, не варто забувати про особисті задоволення, захоплення. Це буде дуже сприятливий час для азартних і динамічних Стрільців.

Астролог Павло Глоба звернув увагу, що найкращий час у квітні для Стрільця настає у другу декаду місяця. Завдяки чудовому розташуванню зірок, Стрільці отримають багато щастя і удачі з 10 по 21 квітня. Окрилений успіхом Стрілець отримає додаткову мотивацію, з’являться нові бажання.

Гороскоп на квітень 2020 року для Козерога підготував Павло Глоба

Козерогу на початку квітня варто очистити своє житло від негативної енергії. Це відкриє шлях позитивним енергіям і допоможе зосередитися на правильних і важливих речах. Квітень стане для Козерога часом великих емоцій, коли можуть з’явитися амбітні цілі і бажання. Тому важливо ретельно обмірковувати кожен свій крок, навчитися правильно розставляти пріоритети.

Робота і бізнес дуже важливі сфери життя. Але астролог Павло Глоба радить на забувати і про кохання. Також важливо турбуватися про своє здоров’я, не втомлюватися. У квітні Козерог має змогу позбутися поганих звичок.

Гороскоп на квітень 2020 року для Водолія підготував Павло Глоба

Головна задача на квітень для Водолія – навести лад у всьому. У квітні потрібно привести в порядок на робочому місці, у домівці, у думках. У спілкуванні з оточуючими людьми, Водолію варто бути більш відкритим і доброзичливим.

Після 23 квітня зорі знизять продуктивність Водолія, тому представникам цього знаку доведеться забути про стороннє і неважливе.  Астролог застерігає, що у всіх справах стосовно грошей, потрібно бути порядними. Щоб не накликати на себе невдоволення Всесвіту, не можна добиватися своїх цілей через обман і лицемірство. Інакше це може відкрити двері темним сторонам характеру Водолія.

Початок квітня — дуже позитивний час для Водолія у коханні, для зміцнення шлюбу, сім’ї.

Гороскоп на квітень 2020 року для Риб підготував Павло Глоба

Зорі і планети наділять людей, народжених під знаком Риб великою енергетикою. Завдяки цьому з’явиться бажання допомагати іншим, турбуватися за оточуючих людей. Потужні енергетичні потоки дозволять Рибам зазирнути у майбутнє. Тому потрібно уважно прислухатися до інтуїції.

Не можна залишати поза увагою особисте життя. Астролог Павло Глоба радить приділяти увагу своїй другій половинці. Це може бути планування весілля, або перехід стосунків на більш серйозний рівень, наприклад знайомство з батьками обранця. Тим Рибам, у кого є пара, варто більше часу проводити з другою половинкою.