Астрологи, у своєму складеному щоденному гороскопі на 9 січня 2019 року радить забути про минуле і зазирнути у майбутнє. Не варто в цей день розпочинати щось нове та грандіозне. Цей день гарний для нових стосунків. Є шанс зустріти свою долю.

Гороскоп на 9 січня 2019 року для Овна, Тільця і Близнюків

Овен

В сім’ї гармонія і спокій. У спілкуванні з стороннім людьми можуть бути складнощі, будьте більш гнучкими та слідкує за словами. Гороскоп радить Овнам не впадати в істерику, а шукати компроміс.

Тілець

Може виникнути бажання опустити руки, але ні в якому разі не можна робити це. В любовній сфері краще утриматись від романів, бо це призведе до поганих наслідків. Рішення приймайте лише все добре зваживши, без поспіху.

Близнюки

Метушня і енергійність інших людей буде дратувати неспішних Близнюків. Проведіть цей день у тиші і спокої.

Гороскоп на 9 січня 2019 року для Рака, Лева і Діви

Рак

В цей день можуть бути серйозні складнощі на роботі. Щоб зняти стрес, гороскоп радить Ракам зробити шопінг, матеріальний стан дозволяє це зробити.

Лев

Початок дня бути не досить вдалим, а потім все піде добре. Але настрій Левам можуть зіпсувати плітки. В цей день важливо пам’ятати: якщо Вам плюють у спину, значить Ви попереду.

Діви

Вам потрібно запам’ятати сон, він може бути віщим. Гороскоп застерігає Діви, щоб знайти підхід до впливових людей. Це важливо для подальшого успіху.

Гороскоп на 9 січня 2019 року для Терезів, Скорпіона і Стрільця

Терези

Уникайте суперечок з керівництвом, контролюйте свої емоції. 9 січня ділитися проблемами тільки з друзями чи сім’єю.

Скорпіон

На Скорпіонів очікує кар’єрний успіх, тому не бійтеся братися за складні проекти, Ви з усім відмінно впораєтесь. В особистому житті не очікуйте якихось кроків від коханої людини.

Стрілець

Цей день Ви будете використовувати кожну хвилину максимально ефективно. Але  навіть маленький випадок може зіпсувати настрій і звести до депресії. Щоб компенсувати негатив, потрібно трохи відпочити.

Гороскоп на 9 січня 2019 року для Козерога, Водолія та Риб

Козерог

Все буде гарно і романтично, але бездіяльність Вас руйнує. Тримайте емоції під контролем, інакше Ваша імпульсивність обернеться проти Вас.

Водолій

В цей день Вам можуть щось наговорити прямо в обличчя. Сприймайте це як конструктивну критику, а не особисту образу. Гороскоп радить відмовитись від алкоголю, бо це привнесе у Ваше життя проблеми.

Риби

Сприятливий день для знайомств, спілкування та налагодження ділових зв’язків. Гороскоп радить Рибам: стосунки з другою половинкою тільки здаються успішними, партнер не задоволений Вами.